Foto: Publicitātes foto

Politiķis Imants Parādnieks nule sagaidījis savu astoto atvasi – viņa mīļotā sieviete Lita laidusi pasaulē meitiņu. Kamēr viņa auklē mazo, pats Parādnieks kopā ar savu oficiālo sievu Dinu devās uz jaunās filmas "Ekstāze" pirmizrādi. Izdevums "Kas Jauns" atzīmē, ka Dinai Parādniecei "ne silts, ne auksts" no tā, ka vīram ir "kārtējais bērns no citas sievietes".

Kā novērojis žurnāls, Dina Parādniece filmas pirmizrādē blakus vīram "pašpārliecināti smaidīja". Izdevums atzīmē, ka sievietei noteikti jau ir "vērā ņemams rūdījums", jo nule dzimusī meitenīte ir jau ceturtais Parādnieka ārlaulības bērns. Imanta un Dinas Parādnieku laulība ilgst jau 37 gadus.

Pirms pieciem gadiem kādā intervijā Parādnieka kundze atzinusi, ka "Viegli nav. Bet ģimene ir svarīga. Līdz ar to ir tā, kā ir, un viss."

Parādnieks nekad nav noliedzis vai slēpis savu poligāmo iedabu – viņam ir astoņi bērni no trim mātēm. Oficiālā sieva Dina dāvājusi četrus bērnus, mīļākā Jana 2010. gadā laida pasaulē dēlu, savukārt kopā ar tagadējo draudzeni Litu viņam ir trīs bērni.

Dina un Imants Parādnieki kopā apmeklēja režisora Džilindžera filmu "Ekstāze", kas tapusi pēc erotisko dižpārdokļu karalienes Karīnas Gleitneres darba motīviem. Filmas pirmizrāde notika 30. novembrī.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!