Foto: Vida Press

Jūnija sākumā par precētu vīru kļūs Hjū Grosvenors, kurš jaunajā "The Times" reitingā atzīts par visbagātāko jauno britu vecumā līdz 40 gadiem. Grosvenors ir Vestminsteras hercogs, turīgāks pat par karali Čārlzu. 33 gadus vecais Grosvenors vairākus gadus tiek uzskatīts par vienu no iekārojamākajiem britu vecpuišiem.

Vestminsteras hercogs Hjū Grosvenors ar savu bagātību iekļuvis "The Sunday Times" gados jauno bagātnieku sarakstā un ieņem pirmo vietu. Aplēsts, ka hercoga rīcībā ir 12,8 miljardu dolāru lielas bagātības.

Kopējā Lielbritānijas turīgāko cilvēku rangā viņš ieņem 15. vietu (pirms gada Grosvenors ierindojās 11. pozīcijā), apsteidzot karali Čārlzu III, kurš rangā ir vien 258. vietā.

7. jūnijā Grosvenors svinēs kāzas – viņa izredzētā ir Olīvija Hensone, raksta tabloīds "People". Tādējādi jaunais bagātnieks zaudēs neoficiālo iekārojamākā britu vecpuiša statusu.

Hjū Grosvenors savu bagātību un arī hercoga titulu mantojis sava tēva; 2016. gadā Hjū pirmo reizi tika atzīts par visjaunāko miljardieri Apvienotajā Karalistē. Hercogs ir "Grosvenor Group" valdes priekšsēdētājs – grupas uzņēmumi rosās nekustamā īpašuma sfērā, pārvalda lauku īpašumus, investē pārtikas un lauksaimniecības tehnoloģijās.

Jaunais miljardieris ir cieši saistīts ar britu karalisko ģimeni – viņš ir viens no septiņiem mazā prinča Džordža krustvecākiem, savukārt Grosvenora māte Natālija ir viena no prinča Viljama krustmātēm. Pašreizējo karali Čārlzu Grosvenors arīdzan var saukt par savu krusttēvu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!