Foto: PantherMedia/Scanpix
Kad kāzu organizēšanas drudzis un pašas svinības pagājušas, ir laiks baudīt divvientulību un doties kāzu ceļojumā jeb medusmēnesī. "Delfi ceļojumi" apkopoja romantiskākās medusmēnešu pavadīšanas vietas.

Parīze

Foto: AFP/Scanpix

Parīze ir mīlētāju galvaspilsēta un absolūta līdere medusmēnešu pavadīšanas ziņā. Parīzē ieteicams aizstaigāt uz Vogēzu laukumu, nofotografēties pie "Es tevi mīlu" sienas, kur apskatāmas atzīšanās jūtās vairāk 300 valodās, nogaršot vietējās delikateses, palutināt sevi ar šampanieti un izsekot Pjēra Abelāra un Eloīzas mīlas stāstam. Starp citu, terminu "medusmēnesis" ieviesis tieši franču filozofs un publicists Voltērs.

Venēcija

Foto: DELFI Aculiecinieks

Venēcija – Eiropas romantikas galvaspilsēta. Vecpilsētas mazās ieliņas, vizināšanās gondolās, klausoties gondoljeru dziesmās, operas, restorānu un mazo kafejnīciņu apmeklējums sniegs jums tik daudz pozitīvu emociju, ka tās nespēs izdzēst pat turpmākās laulības dzīves rutīna.

Lisabona

Maldivu salas

Foto: DELFI Репортер

Havaju salas

Foto: PantherMedia/Scanpix

Japāna

Foto: EPA/LETA

Kāzu ceļojumu uz Japānu izvēlas tie, kuriem patīk lielas pilsētas, senas kultūras un viss jaunais. Japānā lieliski sadzīvo vēsture ar jaunākajām tehnoloģijām. Te jūs varēsiet priecāties par sakuras ziediem, baudīt īstu Japānas virtuvi, iepazīties ar teiksmām apvīto samuraju vēsturi un doties uz karstajiem avotiem, lai pārliecinātos, ka jūsu mīlestība ir vismaz tikpat karsta, kā avotu ūdens.

Kerala

Lasvegasa

Foto: PantherMedia/Scanpix

Taizeme

Foto: kompjūters

Maurīcija


Medusmēnesis Maurīcijā – salu valstī, ko veido 50 salas, būs ne tikai medains, bet īsti cukurains. Te plešas neskaitāmas cukurniedru plantācijas, kilometriem garas baltu smilšu pludmales un kalni. Mierīgas atpūtas cienītāji var gozēties pludmalēs un izbaudīt SPA kūrortu piedāvājumus, bet aktīvāku nodarbju piekritēji – doties kalnos, izbraucienos ar jahtu vai katamarānu, lēkt ar izpletni vai nirt.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!