Foto: Publicitātes foto
Vairums cilvēku ar grūtībām spēj aizsiet kurpju šņores, bet lokanā Zlata var ielocīties pat ledusskapī. Šo īpašību dēļ viņa tiek dēvēta par "lokanāko cilvēku pasaulē" un par "sievieti – čūsku".

Šobrīd 27 gadus vecā Zlata ir viena no pasaulē atpazīstamākajām ekstrēmajām akrobātēm, bet savu talantu meitene atklāja četru gadu vecumā, un kopš tā laika viņa darījusi visu, lai šo dabas doto lokanību izkoptu.

Viņa dzimusi Kazahstānā kā Jūlija Gjuntela, vēlāk dzīvojusi Krievijā, bet pēc tam pārcēlusies uz dzīvi Vācijā, kur cirkā, dažādos šovos un televīzijā uzstājas ar segvārdu Zlata.

175 centimetrus garā meitene sver aptuveni 54 kilogramus, un lokanais augums, kā arī ilgie treniņi ļauj viņai veikt visneticamākos trikus, piemēram, ielocīties 50 kvadrātcentimetru lielā kastē.

Pati Zlata medijiem atklājusi, ka savus panākumus viņa guvusi ar smagu darbu - treniņiem jaunā sieviete velta lielāko daļu sava laika, bet ar šoviem viņa viesojusies neskaitāmās vietās dažādās pasaules valstīs.

"Taisīt šos trikus un izlocīt augumu dažādās pozās man šķiet pilnīgi dabiski. Protams, dažreiz kļūst mazliet neērti, kad vienā pozā ir jāpaliek ilgu laiku, kā tas notiek fotosesijās, bet tas ir mans darbs.

Es domāju, ka arī cilvēki, kuri vienkārši sēž, pēc ilgāka laika jūtas noguruši un viņu muskuļi sāk sāpēt," medijiem skaidrojusi jaunā akrobāte.

Skolas laikā Zlata nodarbojusies ar mākslas vingrošanu, bet vēlāk šo sporta veidu pametusi, jo vienaudzes izjutušas skaudību par viņas īpašajām prasmēm un bieži vien šo skaudību izrādījušas visnotaļ agresīvā un netīkamā veidā, kas Zlatu nogurdinājis un viņa savas īpašās prasmes devusies izkopt uz cirka skolu.

"Krievijā būt fleksiblam ir laba lieta un tas tiek novērtēts, jo gandrīz ikviens tur nodarbojas ar vingrošanu, bet dažas no meitenēm vienkārši nespēja pieņemt to, cik laba es esmu," stāstījusi jaunā sieviete.

Ieņemt pozas, kuru veikšana nezinātājam izskatās sāpīga, Zlatai ļauj arī reta fizioloģiska īpatnība - viņas cīpslas ir pietiekami elastīgas, lai ļautu sievietei veikt neticamos trikus.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!