Foto: PantherMedia/Scanpix

Pavasarim ieejot savā pilnbriedā, arī latviešu izklaides kļūst pilnasinīgākas un pikantākas. Sociālajā tīklā Twitter līdz ar siltajiem saules stariem atklāts īpaši romantisks stulbings – “frāze, ar ko sākas sekss”.

Stulbinga noteikumi ir pavisam vienkārši. Ikvienam, kurš grib piedalīties, Twitter jāpublicē kāda spārnota frāze, kas dažādās dzīves situācijās var noderēt kā uzaicinājums baudīt mīlas priekus un jāatzīmē tā ar mirkļbirku #FrazeArKoSakasSekss.

Stulbings aizsākts piektdienas, 8. maija, pēcpusdienā. Tas attīstās mērkaķa ātrumā - ik minūti Twitter lietotāji turpina iedvesmot pavasara nerātnībām un iesaka kādu jaunu variantu, kā uzaicināt izredzēto uz seksiņu. Tauta rēķina, ka vēl nedaudz un #FrazeArKoSakasSekss trendos apdzīs hokeja mirkļbirku.

Iepazīstinām jūs ar DELFI Izklaide izvēlētajiem asprātīgākajiem, zīmīgākajiem un trāpīgākajiem #FrazeArKoSakasSekss tvītiem.Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!