Foto: Shutterstock
"Dod saviem vecajiem traukiem otro iespēju! Dāvini tos muižai!" aicina Īvandes muižas saimnieki – Kristiāna un Renārs Sproģi, kuri labprāt savā gādībā paņems vecus un Latvijā ražotus traukus.

Kā sarunā ar "Tava Māja" norāda muižas saimniece Kristiāna Sproģe, muižā vecie trauki atkal tiks lietoti un celti godā. "Mēs jau tagad esam tik ļoti aizkustināti, nebijām gaidījuši tādu atsaucību!" uzsver muižas saimniece, ar kuras "Facebook" ierakstu dalījušies vairāk nekā 3 tūkstoši cilvēku.

Saimnieki ļoti gaidīs nevajadzīgus padomju laika vai vecākus traukus. Derēs gan servīzes, gan skaistas tējas kanniņas un krūzes, kā arī zupas bļodas un citi trauki. Svarīgi – lai šie trauki būtu ražoti Latvijā, kā arī, lai tiem nebūtu defektu, piemēram, šķīvim saplēsta maliņa utt.

Kur traukus ziedot un kā tos nogādāt? Muižas saimnieki ļoti novērtēs, ja cilvēki traukus nogādātu Īvandes muižā, jo viņiem pašiem ir mazs ķipars, tāpēc trauku savākšana pa dažādiem Latvijas novadiem ir sarežģīta. Muižas saimniece sarunā ar "Tava Māja" saka, ka trauku ziedotāji varēs ne tikai aplūkot Īvandes muižu bez maksas, bet arī tiem tiks novadīta aizraujoša ekskursija pa muižu. Viņa gan aicina braucējus iepriekš pieteikties, uzrakstot "Facebook" vēstuli vai zvanot: 26127578 (Kristiāna Sproģe). Taču, ja gadījumā trauku ir daudz un muiža nav pa ceļam, tad var droši rakstīt saimniekiem – viņi mēģinās rast risinājumu, lai tiem aizbrauktu pakaļ.

Īvandes muižas atrašanās vieta:

Īvandes muiža dažādos gadalaikos:

View this post on Instagram

A post shared by Īvandes muiža (@ivandesmuiza) on Oct 6, 2020 at 6:20am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Īvandes muiža (@ivandesmuiza) on Sep 14, 2020 at 10:17am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Īvandes muiža (@ivandesmuiza) on Aug 8, 2020 at 12:17am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Īvandes muiža (@ivandesmuiza) on Jun 7, 2020 at 6:52am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Īvandes muiža (@ivandesmuiza) on Mar 6, 2020 at 11:24pm PST

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!