Foto: Kristaps Rajeckis

Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un epidemioloģiskos riskus, 30. aprīlī un 1. maijā plānotā Stādu parāde pārcelta uz šī gada 5. un 6. jūniju, portālu "Tavs Dārzs" informēja pasākuma rīkotāji.

Grandiozā Latvijas Stādu parāde, kurā varēs iegādāties lieliskus augus savam dārzam, 5. un 6. jūnijā notiks tradicionālajā vietā - Siguldas Svētku laukumā. Stādu parāde šogad jau svinēs savu 17. jubileju. Tas ir iecienīts pasākums dārzkopju aprindās, jo tajā ik gadu piedalās vairāk nekā 100 stādu audzētāju no Latvijas, kuri piedāvā dažādus krāšņus un pat eksotiskus augus dārzam. Andelē var atrast ne tikai lieliskus augus savam dārzam, bet tajā var iegādāties arī dārza preces un tehniku.

Stādu parāde apmeklētājiem ir bez maksas, proti, nav jāmaksā par ieeju pasākumā. Vienīgi dalībniekiem (tirgotājiem) jāmaksā dalības maksa.

Tā kā Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi daudzas nozares, tai skaitā arī dārzkopību, pasākuma organizatori aicina atbalstīt vietējos audzētājus, iegādājoties vēlamos stādus attālināti.

Latvijas Stādu parādi rīko Stādu un kūdras inovāciju fonds sadarbībā ar Stādu audzētāju biedrību un Siguldas novada pašvaldību.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!