Foto: Publicitātes foto

Ukrainas prezidenta dibinātā līdzekļu vākšanas iniciatīva "UNITED24" kopā ar tās vēstniekiem, grupu "Imagine Dragons", un Ukrainas aviokompāniju "SkyUp Airlines" aicina ziedot Ukrainas atbalstam nepieciešamajai medicīniskajai palīdzībai. Populārā grupa ierakstījusi paziņojumu, kas dzirdams īpaša krāsojuma lidmašīnā uzreiz pēc drošības instrukcijas, informē tūroperators "Join Up! Baltic".

Kopš novembra lidojumus 10 valstīs, tostarp Latvijā, veic Ukrainas aviokompānijas "SkyUp Airlines" lidmašīna ar īpašu "UNITED24" krāsojumu, lai atgādinātu pasaulei par Ukrainu un tai nepieciešamo atbalstu. Kopumā kopš novembra lidmašīna veikusi 43 lidojumus uz 14 lidostām 10 valstīs: Latvijā, Igaunijā, Francijā, Zviedrijā, Portugālē, Polijā, Rumānijā, Moldovā, Ēģiptē un Tunisijā, kopumā pārvadājot 9000 cilvēku.

Ziedot Ukrainas aizstāvjiem nepieciešamajai medicīniskajai palīdzībai var tiešsaistē šeit.

"Pasaules slavenie mūziķi no "Imagine Dragons" kļuva par "UNITED24" vēstniekiem pagājušā gada jūlijā. Kopš tā laika viņi pastāvīgi atbalstījuši projektus un ziedojumu vākšanu, lai palīdzētu Ukrainai, piedaloties koncertā Ukrainas Neatkarīgas dienā, palīdzējuši savākt līdzekļus ātrās palīdzības auto iegādei, tagad – ierakstot paziņojumu "SkyUp" pasažieriem. Mēs esam ļoti pateicīgi par šo atbalstu un ticam, ka kādu dienu grupa ierakstīts vēl vienu īpašu paziņojumu, ko dzirdēs pasažieri pirmajā reisā uz Kijivu," saka Jaroslava Gresa, "UNITED24" koordinatore.

Grupa "Imagine Dragons" ne tikai uzrunā "SkyUp" lidmašīnas pasažierus, bet arī izlozēs divas biļetes kādam no ziedotājiem uz kādu no grupas koncertiem. Ikviens var piedalīties, veicot ziedojumu līdz 2023. gada 12. februārim caur "UNITED24" šeit.

""SkyUp" atbalsta iniciatīvas, lai palīdzētu mūsu dzimtenei un lai to attīstītu. Mēs esam lepni pievienoties "UNITED24" projektam, kas apvieno pasaules viedokļu līderus Ukrainas atbalstam. Kā Ukrainas uzņēmums, kas veic pasažieru pārvadājumus Eiropā, mēs ticam Ukrainas uzvarai. Mēs arī ticam, ka lielākais "Imagine Dragons" koncerts drīz notiks Kijivā, un mēs atkal atvērsim mūsu valsti visai pasaulei," saka Marianna Grigoraša, "SkyUp Airlines" mārketinga direktore.

"UNITED24" ir Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska atklāta iniciatīva – kolektīvā finansēšanas platforma Ukrainas atbalstam. Astoņu mēnešu darbības laikā "UNITED24" savācis vairāk nekā 238 miljonus eiro no 110 pasaules valstīm.

"SkyUp Airlines" ir vienīgā Ukrainas lidsabiedrība, kas turpina darbību kara laikā. "SkyUp Airlines" izpilda Ukrainas tūroperatora Join UP! organizēto ceļojumu lidojumus no septiņām valstīm, kur tūroperators strādā: Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Rumānijā, Moldovā un Kazahstānā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!