Fоtо: Reuters/Scanpix
Bērnībā viņa spēlējusi oboju, bijusi karsējmeitene un visu mūžu domājusi, ka ir nedaudz citādāka – viņa allaž varējusi kaut ko iedomāties un pati noticēt, ka tā ir īstenība. Tieši tāpēc, kad kāds stāstījis kādu sirdi plosošu stāstu, viņa varējusi šņukstēt un pārdzīvot līdzi gluži it kā tas būtu noticis ar viņu. Ja bērnībā tas viņai šķita dīvaini, tad tieši tas šobrīd ir īpašību kopums, ko viņa var lietderīgi izmantot darbā. Par godu šīs dienas jubilārei, piedāvājam Dženiferas Lourensas stāstu!

Stāsts, kā Dženifera uzsāka pirmos soļus šovbiznesā, ir gana neticams. Kad 14 gadu vecumā ar mammu viņa bija aizbraukusi uz Ņujorku, kāds fotogrāfs pienācis pie viņām un sācis interesēties par Dženiferu. "Mana mamma iedeva viņam savu numuru, jo neiedomājās, ka tas varētu būt pat bīstami. Tad viņš piezvanīja un teica, ka modeļu aģentūras pārstāvji vēlējās ar mani satikties." Lai arī tas, godīgi sakot, izklausās mazliet biedējoši, tāds, lūk, bijis viņas veiksmes stāsts. Interesanti, ka Dženiferai – meitenei, kura pat nevarēja tolaik iedomāties, cik neparastā situācijā nokļuvusi – parādījusies dūša uzstādīt savus noteikumus, sakot, ka viņa piekrīt piedāvājumam, bet tikai tad, ja viņai būs iespēja sevi pierādīt arī kā aktrisei.

Pēc tam viss attīstījās diezgan raiti - viņa piedalījās dažādās fotosesijās un reklāmas rullīšos. 2007. gadā viņa tika pie vienas no galvenajām lomām situāciju komēdijseriālā "The Bill Engvall Show". Paralēli tam viņa gozējās arī filmās, piemēram, "The Poker House" (2008) un "The Burning Plain" (2008).

2010. gadā aktrise parādījās filmā "Winter's Bone", kurai pateicoties viņu nominēja "Oskaram", "Zelta globusam" un citām balvām. Dženiferai arvien vairāk parādījās dažādas iespējas, piemēram, loma filmā "The Beaver" (2011) ar Melu Gibsonu un Džodiju Fosteri.

Fоtо: Vida Press

2012. gadā Dženifera kļuva par sensāciju, kad iejutās Katnisas Everdīnas tēlā, piedaloties filmā "Bada spēles". Noteikti jāizceļ arī filma "Silver Linings Playbook" (2012), kas nopelnīja Dženiferai līdz šim vienīgo "Oskaru".

Pateicoties veiksmīgajai karjerai, nav nekāds brīnums, ka gan 2015., gan 2016. gadā "Forbes" pelnošāko aktrišu sarakstā pirmajā vietā iekļuvusi tieši Dženifera. Runājot par citiem nopelniem un balvām, no 170 dažādām nominācijām 114 reizes Dženifera devusies mājās ar uzvarētājas titulu.

Aktrise turpina aktīvi darboties dažādās filmās, spodrinot savu karjeru un cenšoties sasniegt jaunus mērķus.

Nopludināto fotogrāfiju skandāls

Fоtо: Vida Press

2014. gadā internetu pārpludināja slavenību fotogrāfijas, kuras nebija paredzētas plašākai auditorijai. Visvairāk cietusī ir skaistā aktrise Dženifera Lourensa, kura īpaši aktīvi sevi bija fotografējusi dažādās nepiedienīgās pozās.

Vesela virkne fotogrāfiju vairākos interneta resursos tika publiskota 31. augusta vakarā, un, lai gan fotogrāfijas tika aktīvi dzēstas, tās, protams, jau apskatīt bija paspējuši teju visi.

Izrādījās, ka krāpnieks bija izmantojis pašu primitīvāko no visiem iespējamajiem uzbrukuma veidiem – viņš vienkārši upuriem izsūtījis vēstules "Apple" un "Google" tehniskā atbalsta vārdā ar lūgumu atsūtīt lietotājvārdu, paroli un slepeno jautājumu. Iegūstot vēlamo informāciju, hakeris lejupielādējis visu viedtālruņu saturu no mākoņservisiem, kur bija atrodami arī tie attēli, kas izdzēsti no pašas viedierīces.

Nesenā intervijā Dženifera bija gatava runāt par to nedaudz atklātāk, atzīstot, ka notikušais viņu pārsteidzis nesagatavotu un tas esot bijis briesmīgi. "Ja tu esi perfekts, tad nepārtraukta privātuma robežu pārkāpšana nav nekāda problēma. Bet, ja tu esi cilvēks, tas ir šausmīgi." Viņa stāstīja, ka tā esot bijusi mācība, tomēr šobrīd viņai ir paranoiskas bailes, ka tas vēl kādreiz varētu atkārtoties.

Kā hakerim tas izdevās, sīkāk lasi šeit.

Tomēr jāatzīst, ka, lai arī šis skandāls ietekmēja attieksmi pret jauno aktrisi, tauta viņu tik un tā mīl brīvās dabas un amizantās uzvedības dēļ. Neskatoties uz pasaules slavu, viņa tik un tā ir ļoti vienkārša un medijus vienmēr žilbina ar dažādiem jokiem.

Mīlas dzīve: 3 zīmīgākās attiecības

Fоtо: AP/Scanpix

Pirmās nopietnās attiecības, par kurām internets neklusēja, bija ar aktieri Nikolasu Holtu. Viņi kopā gozējās filmā "X-Men", tomēr 2014. gadā pēc piecu gadu ilgām attiecībām pāris šķīrās.
2015. gada intervijā viņa atzina, ka laikā, kad noslēdzās "Bada spēļu" filmēšana un pajuka attiecības ar Nikolasu, viņa jutusies pazudusi. Viņa skaidrojusi, ka divdesmit ceturtais dzīves gads viņai bijis jautājumu pilns – kas viņa ir bez šīm filmām, kā arī kas viņa ir bez šī vīrieša.
Fоtо: Scanpix

Pēc tam neilgu laiku viņa bija attiecībās ar "Coldplay" solistu Kristu Martinu, kurš tolaik pirms dažiem mēnešiem bija pašķīries no savas sievas, aktrises Gvinetas Paltrovas. Pāris vairākkārt tika manīts kopā un, kā vēsta "People", viņi satikās no 2014. gada līdz nākamā gada augustam.
Fоtо: Reuters/Scanpix

Svaigākās attiecības, par kurām ļaudis runā, Dženiferai ir ar režisoru Darenu Aronofski, kurš, starp citu, ir režisors filmai "Mother!", kurā galveno lomu atveido arī Dženifera. Tieši pēc filmēšanās abi sākuši saieties, un, kā nupat atzinusi aktrise, viss ritot lieliski. "Esmu bijusi attiecībās, kurās es vienkārši jūtos apjukusi, bet ar viņu nekad tā nejūtos." Vienīgā lieta, par ko abi neesot vienisprātis – realitātes šovi, ko Dženifera tik ļoti mīlot, bet Darenam tie šķietot bezjēdzīgi un tukši.


Raksta tapšanā izmantota informācija no "Biography", "Abc News", "Imdb", "CNN", "Daily Mail".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !