Fоtо: LETA

Tieši pirms gada intervijā izdevumam "Ieva" dziedātāja Ieva Kerēvica atklāja, ka ir diskrēti salaulājusies ar savas jaunākās meitiņas tēvu Kārli. Tagad, kad pagājis gads, māksliniece paviesojusies televīzijas raidījumā "Kad viņas satiekas", kur atklājusi, ka ģimenes dzīve nav viegla – vīrs dzīvo citā valstī.

Kā toreiz "Ievā" stāstīja dziedātāja, viņas dzīvē vīrs ienācis strauji, izpaliekot garam iepazīšanās periodam. Taču Kerēvica zinājusi, ka Kārlis neredz savu nākotni Latvijā. Tobrīd viņš veidoja karjeru Liverpūles restorānos ļoti pieprasītā un labi apmaksātā amatā.

Tagad TV raidījumā Ieva stāsta, ka viņas ģimene kā struktūra šobrīd ir ļoti sarežģītā situācijā. "Godīgi sakot, runājot ar konkrētiem speciālistiem šajos jautājumos, viņi atzīst, ka šī ir problēma valsts mērogā, proti, ka ģimenes ir šķirtas. Nevis divi cilvēki ir šķīrušies, bet ir šķirti. Viņus šķir attālums," stāsta Ieva.

Viņa neslēpj, ka vīra ikdienā viņai ļoti pietrūkst, abi mēģina uzturēt attāluma attiecības ar digitālo rīku starpniecību. Viņa pati nav gatava pārcelties pie vīra uz Angliju.

Nav jau gluži tā, ka abi neredzas mēnešiem ilgi, tomēr šāds attiecību modelis radot arī problēmas brīžos, kad pāris ir kopā: "Kad otrs ir prom, es palieku ar bērniem. Man ir sava sistēma, mani noteikumi un veidi, kā es risinu lietas. Tad viņš atbrauc un traucē to sistēmu. Viņš jūtas slikti, tas ir saprotams," Kerēvica ieskicē savu ikdienu.

43 gadus vecā māksliniece ir divu meitiņu mamma – Grietai jau desmit gadu, bet mazajai Hertai - divi.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !