Foto: Shutterstock
Ak, saldā randiņu burvība – tauriņi vēderā un neveikli skatieni. Dažkārt saviļņojums mijas ar neizmērojamu uztraukumu, kas pārvērš šo kopā būšanas laiku par gadsimta lielāko notikumu. Jā, viens randiņš, divi... Bet kā ir ar 14 randiņiem? Vai tas ir pa spēkam?

Kristīne* ir 23 gadus veca sieviete – strādā, mācās un brīvo laiku aizpilda ar miljons un vēl mazliet dažādām aktivitātēm, kas neatstāj brīdi pat atpūtai. Draugu ieintriģēta un rutīnas nogurdināta, Kristīne piereģistrējās izslavētajā un daudz aprunātajā iepazīšanās aplikācijā "Tinder". No izklaides draugu bariņā tas izvērtās par sociālo eksperimentu, kas mēneša laikā iekļāva 14 randiņus ar 14 dažādiem vīriešiem. Izteikti neveiklas un tikpat sirsnīgi mīļas ir viņas atmiņas no kopā pavadītā laika. Plašāk par "Tinder" princeses jeb "tinderellas" piedzīvojumiem turpinājumā.


*Vārds mainīts

No izklaides draugu vidū līdz mazajai cerībai

Foto: Shutterstock

Randiņu maratons

"Tinder" ir nežēlīgs un virspusējs, jo viss principā balstās uz ārējo pievilcību, kam nemaz nevajadzētu būt tik nozīmīgi.
Kristīne

Randiņu etiķete: sarunu temati, dāvanas un vienkārša pieklājība

Paskatīties kādas ir tās lielās domas cilvēkam, ko tu vispār nepazīsti, ir ļoti interesanti, jo ne katru dienu tev kāds prasa, vai tu zini, kas ir mīlestība un vai kādreiz domā par nāvi.
Kristīne

Neveiksmīgākais un veiksmīgākais randiņš

Foto: Shutterstock

Ieteikumi tinderellām

Foto: Shutterstock

"Nelikt stulbas bildes, proti, pārāk atkailinošas un provokatīvas, jo attiecīgi kādu bildi ieliksi, tādu pretējo cilvēki pievilināsi. Ieliec normālu bildi, parādot, ko dari, cik aktīva vai neaktīva esi. Gluži ar grāmatu rokās sevi nevajag bildēt."

Tomēr ne tikai bilde ir noteicošā, jāņem vērā arī citi faktori. "Puišiem vari rakstīt pirmā, bet rūpīgi to apdomā. Varbūt ne pirmajā dienā – pagaidi, jo varbūt viņš tomēr pirmais atraksta. Ja ļoti, ļoti gribas, tad var uzrakstīt," viņa smejas. "Pirms dodies uz randiņu, noskaņojies uz pozitīva viļņa un esi atvērta. Nenosodi cilvēku par viņa izvēlēm, pieredzi, nemēģini izlikties labāka, bet nemēģini izlikties arī sliktāka. Izrādi patiesu interesi un pastāsti arī par sevi. Neatklāj informāciju par dzīves vietu, ģimeni, nedod uzreiz savu telefona numuru, e-pastu. Tomēr, ja liekas, ka viss ir normāli un ja jums ir kopīgi draugi, tad izvērtējot arī tos var dot. Nezinu gan, kā ir ar iešanu uz mājām, tur man nav pieredzes, bet varbūt tomēr pēc pirmā randiņa nevajag," teic Kristīne, stāstot, ka ar nevienu no 14 puišiem nebučojās.

Atziņas un ieguvumi no sociālā eksperimenta

Foto: Shutterstock

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!