Foto: Privātais arhīvs
Visu mīlētāju diena jeb 14. februāris ir klāt. Līdz ar gada romantiskāko laiku, kad gaisā virmo mīlestība, piedāvājam trīs bildinājuma stāstus, kurus caurvij īsta romantika. Kas zina, varbūt tieši šī Valentīndiena izvērtīsies īpaša arī tev?

Sintija un Raivis

Sintijai un Raivim ir savstarpējs joks, ka viņu savedēja bijusi Raivja suņu bīglu meitene Fidžija, kuras fotogrāfiju Raivis nosūtīja Sintijai laikā, kad abi sarakstījās.

Jau pirmajā randiņā abi ir sajutuši spēcīgu saikni – viņi neesot spējuši atvadīties, izdomājot papildu aktivitātes, lai novilcinātu vakaru garāku un baudītu viens otra kompāniju ilgāk. Un tikušies uzreiz arī nākamajā dienā. Ātri vien satikšanās pārtapa mīlestības pilnās attiecībās.

Bildinājums tika plānots veselu pusgadu. Raivim šis laiks esot bijis visai satraukuma pilns, jo ik pa laikam kāds no tuvajiem cilvēkiem ieminējās par to, kad abi precēšoties. Grūti ir bijis sagaidīt, kad beidzot varēs bildināt savu mīļoto. Bet Raivis bija izlēmis Sintiju bildināt Ziemassvētkos.

Gredzena pirkšanas procesam Raivis bija pamatīgi nodrošinājies ar informāciju. Viņš bija uzmanīgi klausījies Sintijā ik reizi, kad viņa ieminējusies par to, kādi gredzeni viņai patīk. Starp citu, pavisam viltīgi viņam bija izdevies noskaidrot arī mīļotās gredzena izmēru, kādā kāzu izstādē joka pēc piemērot gredzenus. Gredzenu Raivis kādu laiku uzticēja savam draugam, kurš īpašo rotaslietu slēpa savā dzīvoklī, lai Sintija to nejauši neatrod.

Foto: Privātais arhīvs

Ziemassvētkus abi bija plānojuši svinēt kopā ar ģimeni. Tā bija arī reize, kad bija Raivis pirmo reizi sastapa Sintijas mammu. Visai satraucošs mirklis, kad izteikt bildinājumu! Tomēr Raivi tas neapturēja, viņš bija pārliecinās par savu lēmumu.

Interesanti bija sanācis, ka tad, kad Ziemassvētku dāvanas tika visiem izdalītas, Sintija bija nolikusi kameru, lai nofilmētu savus mīļos atveram dāvanas. Pēc kā sekoja Raivja ienākšana telpā ar pāris dienas atpakaļ Sintijai dāvināto kucēnu meitēnu Šeilu, kurai ap kaklu bija apsieta lenta ar atvērtu gredzena kastīti. Raivis bija pamatīgi uztraucies, visa ģimene atradās telpā un lūkojās uz šo satraucošo mirkli.

Lielajā satraukumā visa ieplānotā skaistā ievadruna tika piemirsta, tomēr nekas neatsvērs tās emocijas, kādas abi piedzīvoja šajā skaistajā bildinājuma brīdī. Pāris smejas, ka Raivim bijusi laba stratēģija, uzvelkot gredzenu mīļotās pirkstā jau pirms bildinājuma jautājuma izteikšanas, lai gan tas gadījies aiz lielā uztraukuma. Tomēr pavisam droši var teikt – Raivis vienkārši nespēja sagaidīt savas mīļotās jāvārdu. Tā dāvanu atvēršanas video pārtapa par bildinājuma video, kurš tagad pārim vienmēr paliks atmiņām.

Sintija un Raivis kāzas svinēja 2016. gada 4. augustā 2016. gadā.

Darja un Maksims

Foto: Privātais arhīvs

Darja un Maksims sapazinās internetā, tomēr ātri vien norunāja tikšanos dzīvē, jo abiem ir svarīga dzīva komunikācija. Jau pirmajā randiņā Maksims izrādījis lieliskas manieres, pabrīdinot Darju par tikai trīs minūšu nokavēšanos, ko Darja ļoti ir novērtējusi.

Ņemot vērā, ka abi dzīvoja un strādāja Vācijā, Darja pirmajā randiņā uzsākusi sarunu vāciski, bet tad izrādījies, ka abi brīvi runā krieviski. Tāpat brīnišķīgi izrādījās arī tas, ka abu komunikācija ir ne tikai praktiski vienkāršāka, jo abi runā vienā valodā, bet arī tādēļ, ka abi runāja viens otra dvēseles valodā.

Jau pirmajā randiņā ir bijusi sajūta, ka pāris spēj runāt par jebko, it kā būtu pazīstami jau ļoti sen. To abi augstu vērtē savās attiecībās, jo nekad nav tāda brīža, kad nebūtu par ko runāt un nebūtu interesanti vienam ar otru.

Gadu Darja ar Maksimu satikās un vienojās dziļās un organiskās sarunās, kurās atklāja abu dzīves vērtību līdzību. Bildinājums bija absolūti loģisks solis pēc gadu ilgajām attiecībām.

Maksims Darju aizveda uz vietu, no kuras varēja pārredzēt visu pilsētu. Atrodoties šajā skaistajā vietā, Maksims Darjai uzdāvināja sarkanas rozes, notupās uz viena ceļa un ar skaistu ievadrunu bildināja Darju. Pēc bildinājuma abi devušies uz pilsētu, kurā pirmo reizi satikušies. Pāris vakariņoja greznā restorānā, dzerot šampanieti un ēdot izcilus steikus, tādējādi nosvinot šo skaisto notikumu.

Darja un Maksims apprecējās 2017.gada 5.augustā.

Iluta un Ole

Foto: Privātais arhīvs

Iluta un Ole satikās Norvēģijā kādā viesnīcā, kurā abi strādāja. Viņu stāsts sākās ar vienkāršām kolēģu attiecībām vairāku mēnešu garumā. Lielie, romantiskie stāsti ne vienmēr iesākas uzreiz. Dažkārt ir jāpaiet laikam! Kad pienāca īstais brīdis, abi sāka satikties. Šī pāra iemīlēšanās pārtapa nopietnās jūtās un attiecībās, kas turpinājās gadu – līdz Ole saprata, ka vēlas Ilutu uz mūžu.

Tas notika ziemā, 28. decembrī pēc pavadīta gada attiecībās. Jau no agra rīta Ole izbrauca no mājas darīšanās, paziņojot Ilutai, ka pulksten 16 viņš vēlas viņu satikt un viņai ir jābūt gatavai doties ārpus mājas. Saka, ka sievietēm piemīt visai spēcīga intuīcija, un arī Iluta juta, ka kaut kas liels tuvojas.

Ole uzdāvināja mīļotajai ziedus un aicināja Ilutu sēsties mašīnā. Protams, Ilutai nebija līdz galam zināmi Oles plāni, tāpēc ar šo satraucošo un aizraujošo sajūtu viņa pavadīja visu vakaru. Kādu laiku pavadot ceļā, apkārt esošie koki un ēkas sāka likties pazīstamas. Ole viņus bija aizvedis uz iebraucamo ceļu pie mājās, kur Iluta dzīvoja, kad viņi sāka satikties. Tā bija vieta, kurā viņi sāka savu mīlas stāstu. Toreiz Ole bija visai kautrīgs un, tajā pašā vietā stāvot, nebija saņēmies pirmo reizi noskūpstīt Ilutu.

Tomēr 28. decembra pēcpusdienā, aizvedot Ilutu uz pašu sākotnējo viņu satikšanās vietu un atgādinot Ilutai par viņu pirmo skūpstu, šoreiz Ole sagrāba mīļoto un sirsnīgi noskūpstīja, sakot, ka viņš vairs nekautrējas. Atceroties to, ka pirms gada viss attiecībās bija tik trausls, Ilutas vēderā sāka dejot taureņi.

Neskatoties uz to, ka bija pagājis gads, šīs pašas īpašās sajūtas viņa piedzīvoja arī šajā mirklī. Pēc īpašā notikuma, Ole aizveda Ilutu uz benzīntanku, kurā abi viņu otrajā randiņā bija nopirkuši kafiju un sēdējuši mašīnā, stundām runājot par viņu dzīvēm. Arī pēc šī pieturpunkta sekoja vēl viena īpaša vieta, kura arī asociējās ar viņu kopīgajām atmiņām par to, kā viss sākās. Visas šīs atmiņas un sajūtas, atgriežoties vietās, kurās viņu dzīves savienojās, abos izraisīja spēcīgas un skaistas emocijas, riešot asaras acīs.

Pēc visu īpašo vietu apmeklējuma un saviļņojošajām emocijām Ole aizveda Ilutu uz vienu no Oslo restorāniem, kurā abi baudīja lieliskas, romantiskas vakariņas. Katrs notikums Ilutā raisīja arvien lielāku satraukumu par to, kas sekos. Bet tad mīļotais aicināja viņu atpakaļ uz mašīnu, lai dotos mājās. Iluta bija apstulbusi, jo visu dienu bija pilnīgi pārliecināta, ka tuvojas kaut kas liels. Viss liecināja par to, ka Ole patiešām brauc atpakaļ uz mājām.

10 kilometrus no mājas viņi nogriezās no ceļa un piebrauca pie lielas, lielas zvaigznes silueta. Viņi izkāpa no mašīnas. Ole bija pamatīgi satraucies. Arī Iluta bija pilna saviļņojošu emociju. Viņš paskatījās uz Ilutu un iesāka brīnišķīgu ievadrunu, stāstot viņai par to, cik ļoti viņu mīl un ka vēlas viņai dāvināt to pašu spožāko un lielāko zvaigzni, kā to, pie kādas viņi abi stāvēja tobrīd. Un tad viņš nometās uz viena ceļa un uzdeva šo ilgi gaidīto jautājumu: "Vai kļūsi par manu sievu?" Iluta atbildēja, ka viņai vajag piecas minūtes apdomāties. Bet tas bija joks, kas lieliski raksturoja viņus abus. Iluta, protams, teica "jā". Ole vēlējās, lai katru reizi, kad viņa ieraudzīs šo lielo zvaigzni, tā atgriezīs viņu īpašajā mirklī, kurā viņš viņu bildināja. Tagad viņai bija zvaigznīte pirkstiņā un viena liela zvaigzne, kas par to atgādinās vienmēr.

Iluta un Ole vienojās laulībā 2015. gada 18.jūlijā.

Zināms, ka kāzas ir viens no dzīves lielākajiem notikumiem, tādēļ gatavošanās ir ļoti ilgs, taču patīkams process. Lai iedvesmotu dažādām idejām un atbildētu uz svarīgiem jautājumiem, kas saistīti ar kāzu plānošanu, turpmāk ik pa laikam jums, mīļās "Viņa.lv" lasītājas, būs iespēja ielūkoties brīnišķīgās citu pāru kāzās, kā arī smelties padomus no Daces Miezītes un "Milestiba.lv" komandas – "Kāzu aģentūras" ekspertiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!