Foto: Shutterstock
Visbiežāk jau katra mājās vannaistaba ir neliela, bet kā to iekārtot, ja tā ir pavisam, pavisam maza un, šķiet, nav rūmes, kur apgriezties, kur nu vēl pielikt pie sienām plauktus? Šajā sakarā atradām dažus noderīgus knifus, kā izmantot katru centimetru telpā.

Spoguļi ar slēptajiem plauktiem

Jo vairāk mantu būs atklātas acu skatieniem telpā, jo mazāka šķitīs telpa, tāpēc prātīgs risinājums ir spogulis ar plauktiem aiz tā. Tādā veidā kosmētiku, tīrīšanas līdzekļus, zobu pastas, birstes un citas nepieciešamības var paslēpt un lieki nepiesātināt telpu.

Pyrmont Penthouse

Nevar noliegt, ka šāds risinājums izskatās viennozīmīgi labāk par spoguļiem ar plauktiņiem zem tā.

Mock Georgian Home

Ja šādu spoguli atrast neizdodas, otrs variants ir izbūvēt iebūvētus plauktus, kas nav izvirzīti uz āru un neaizņem telpu. Šāds risinājums gan jāizplāno iepriekš vannasistabas remontdarbos.

Yellow and Turquoise Bathroom

Gudrās mēbeles

Nereti zona virs klozetpoda netiek izmantota, bet bieži tur pietiek vietas ne vien plauktiņam, bet kādai lielākai, pie sienas iekarinātai mēbelei. Protams, tādai, pret kuru nevar apdauzīt galvu.

Gerrards Cross

Starp citu, ja vannasistabā ir logs ar palodzi, izmanto to plaukta vajadzībām. Varbūt neliec tur gluži kosmētiku, bet groziņus ar tīrajiem dvieļiem, fēnu un citas lietas gan tur var glabāt.

Rhode Island Beach House

Plauktiem nevajag daudz brīvas vietas, turklāt ne vienmēr tiem jābūt tik pamanāmiem. Mazas vannasistabas iekārtošanā var aizlienēt ideju par plauktu virs durvīm – tur var glabāt lietas, kas nav katru dienu nepieciešamas, tomēr glabājamas vannasistabā, piemēram, tualetes papīra ruļļi, rezerves dvieļi.

Small Bathroom Storage Solutions

Ja negribas aizrauties ar plauktiem pie sienām, var izvēlēties arī šādu, pārnēsājamu risinājumu.

Country Home Chic

Tiem, kam aktuāls vannasistabas plānojums, iespējams, vērts aizņemties šo ideju, kur plaukti ir iebūvēti un tik ļoti nepiesien acis ar tur glabātajām mantām, līdz ar to – neaizņem tik daudz vietas.

Princess Margaret Residence

Bieži tiek aizmirsts, ka zona zem izlietnes ir ļoti pateicīga plauktiem. Aiz durtiņām, vaļēja tipa – tas lai paliek katra paša ziņā.

modern cabinetry in tight bathroom

Pakaramie netradicionālās vietās

Vēl kāda ideja, kā aizņemt sienas zonu virs klozetpoda – piestiprini tur statīvu dvieļiem vai āķīšus.

Atherton, CA New Home Construction

Šeit var novietot arī plauktiņus tīrajiem dvieļiem.

HHL 2010 - Bathrooms

Ja nu galīgi telpā nav vietas āķīšiem, izmanto citas priekšrocības, piemēram, stangu dvieļiem pieskrūvē pie dušas kabīnes vai mēbeles.

Bathroom

Starp citu, arī durvis nevajag atstāt novārtā. Pie tām var pielikt āķīšus un tur pakārt dvieļus, un telpa no tā necietīs.

Colorful kids bathroom

Palīgi kārtībai

Mazā, šaurā vannasistabā noteikti vērts padomāt par tā saucamajiem ''organaizeriem'', kas pieejami visdažādāko mantu glabāšanai. Sākot no kosmētikas, beidzot līdz matu veidošanas ierīcēm. Ticiet, šādi papildinājumi nudien ietaupīs vietu plauktos!

Traditional Kitchen

Kaut ko līdzīgu var izveidot arī pats kādā plauktiņā. Izveido āķīšus vai saspraud pakaramos, un tādā veidā iztiksi bez vēl viena lieka plaukta.

Moon Hill Bath

Šim nolūkam izveido plauktos vairākus nodalījumus, lai pēc iespējas vairāk tiktu izmantota vieta aiz durtiņām.

Pullout shelf

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!