Ikdienas informācijas gūzmā nereti pietrūkst laika interesēm un iedvesmas brīžiem. Tāpēc, ņemot vērā portālā "Vouge", "Harper's Bazaar" un "Who What Wear" rakstīto, apkopojam stilīgākos "Instagram" kontus no dažādām pasaules malām, kuriem ir vērts sekot. To vidū atrodami vairāki modīgi cilvēki, kuri atspoguļo aktuālās tendences, parāda drosmīgus apģērbu savienojumus un liek lietā izdomu, lai tērpi izskatītos unikāli un izceltos pārējo vidū.

Skandināvu stila pārstāve no Dānijas – Sofija Ro

View this post on Instagram

A post shared by Sophia Roe (@sophiaroe) on Feb 1, 2019 at 7:40am PST

Sofija Ro (Sophia Roe) ir stiliste un blogere, kura dzīvo Kopenhāgenā, Dānijā. Viņas kontam "sophiaroe" ikdienā seko vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Savukārt sievietes stilu varētu raksturot kā minimālististku ar atsevišķiem akcentiem. Sofija attēlos izrāda, ka ir Skandināvijas atturības piekritēja, taču tas nenozīmē, ka apģērbu izvēlē dominē tumšie toņi – viņas garderobē iekļauti vienkārši un kvalitatīvi tērpi arī bēšās un baltās krāsās. Kā norāda "Vogue", Sofija iecienījusi tādus zīmolus kā "Isabel Marant" un "Balenciaga", kuru radītais apģērbs piestāv arī ziemeļnieciskajai stilistei.

Karstasinīgā Džuja jeb Marianda Kastrehuna Kastaņeda

View this post on Instagram

A post shared by 𝓨𝒖𝒚𝒂 (@yuyacst) on Jan 21, 2019 at 12:57pm PST

Savā "Instagram" kontā "yuyacst" Džuja jeb īstajā vārdā Marianda Kastrehuna Kastaņeda (Mariand Castrejon Castañeda) ik dienu sekotājiem rāda savas dzīves notikumus, tostarp – eksotisko stilu. Karstasinīgās brunetes ierocis ir izteiksmīgās uzacis, kuras viņa izceļ gandrīz katrā attēlā. Tāpat Džuja ir slavena "Youtube" zvaigzne, kur viņas profilam seko vairāk nekā 23 miljoni cilvēku, salīdzinot ar "Instagram" – ap 13 miljoniem. Sievietes stils ir vienkāršs, bet apvienots ar aktuālajām tendencēm, kā arī viņas dzimtās valsts – Meksikas ietekmi.

Mammas un dēla modīgais duets no Taizemes – Pepijs un Lī

Ja parasti vecāku un bērnu duetos iztēlojamies, piemēram, mammu un meitu, tad šajā gadījumā popularitāti guvusi mamma Lī Puangbunprā (Lee Puengboonpra) un viņas pieaugušais dēls Patarapols (Pattharapol) jeb Pepijs. Viņu "Instagram" konts "peepy_and_mother_lee" pārsteidz ar abu saskaņotajiem tērpiem un izteiksmīgajām grimasēm, savukārt ikdienā abu gaitām seko vairāk nekā 125 tūkstoši cilvēku.

Kā norāda "Vogue", Pepijs ir modes žurnālists, kurš ceļo un uzņem ekstravagantos attēlus kopā ar mammu Lī. Ja vīrietim šis vairāk ir kā darbs, tad mammai – hobijs kopā ar vienu no dēliem. Abu izpratne un zināšanas par modi izceļas arī viņu attēlos – krāšņi kažoki, vienādi apavi un somas, kuri atspoguļo šī brīža aktualitātes. Tajā pašā laikā viņi lepojas ar savu Taizemes kultūru un vairākās publikācijās parāda savu dzimteni.

Izdevīgo un dārgo tērpu savienotāja – Emma Hila

View this post on Instagram

A post shared by 𝐄𝐌𝐌𝐀 𝐇𝐈𝐋𝐋 (@emmahill) on Jan 31, 2019 at 8:24am PST

Emma Hila (Emma Hill) dzīvo Lielbritānijā un savā "Instagram" kontā "emmahill" apkopo stilīgus, iedvesmojošus un modīgus attēlus. Viņas vairāk nekā 460 tūkstoši sekotāju iecienījuši sievietes prasmi apvienot dārgu zīmolu apģērbus un aksesuārus ar izdevīgākās summās nopērkamiem. Emma ir ne tikai populārā "Instagram" vietnē, bet arī "Youtube", kur sieviete regulāri publicē video rullīšus ar dažādiem ieteikumiem, piemēram, ko izdevīgi iegādāties izpārdošanās.

View this post on Instagram

A post shared by 𝐄𝐌𝐌𝐀 𝐇𝐈𝐋𝐋 (@emmahill) on Jan 25, 2019 at 8:07am PST

Emmas stilu varētu raksturot kā lakonisku, elegantu un vienkāršu. Nereti no attēliem var sajust viņas rūpes par to, lai ikdienas apģērbs būtu komfortabls un atbilstošs laikapstākļiem. Emma ziemā iecienījusi taisna griezuma mēteļus, džinsa auduma bikses un siltus džemperus, taču aiz rūpēm par komfortu slēpjas arī stilīgi atradumi, piemēram, aktuālie melnie zeķzābaki ar spicu purngalu un ādas mugursoma.

View this post on Instagram

A post shared by 𝐄𝐌𝐌𝐀 𝐇𝐈𝐋𝐋 (@emmahill) on Nov 24, 2018 at 12:01am PST

Brazīliešu eksotika un attieksme – modele Žizele Oliveira

View this post on Instagram

A post shared by Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) on Jan 15, 2019 at 5:05am PST

Žizele Oliveira (Gizele Oliveira) ir Brazīlijas modele, kura sasniegusi daudz – viņa piedalījusies "Victoria's Secret", kā arī daudzu citu dizaineru modes skates. Žizeles trumpis ir viņas eksotiskais izskats. Sievietes "Instagram" kontam "giizeleoliveira" seko viens miljons cilvēku, kuri ikdienā vēro modeles gaitas un viņas tērpšanos dažāda rakstura apģērbos. Portālam "The Fashion Post", Žizele atklājusi, ka, ja viņai būtu dienas laikā vēl viena lieka stunda, modele labprāt nosnaustos. Savukārt par labāko skaistumkopšanas padomu viņa uzskata grima noņemšanu vakarā.

View this post on Instagram

A post shared by Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) on Jan 29, 2019 at 6:20am PST

Lai gan Žizeles dzimtene ir Brazīlija, modeles karjeras dēļ viņai nākas regulāri ceļot. Sieviete atzīst, ka došanās prom no mājām uz ASV bijis viens no lielākajiem izaicinājumiem, taču līdz šim brīdim Žizele lepojas ar sasniegto, piemēram, piedalīšanos slavenās apakšveļas modes skatēs. Modeles stils ir minimālistisks, taču pārdomāts – katra detaļa parāda viņas rūpes par izskatu, kas ir nozīmīgs elements karjerai.

View this post on Instagram

A post shared by Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) on Jan 19, 2019 at 8:01am PST

Vintāžas un pārliecības eksperte – Aleksa Čanga

View this post on Instagram

A post shared by Alexa (@alexachung) on Jan 26, 2019 at 3:17pm PST

Aleksa Čanga (Alexa Chung) modes pasaulē ir pazīstama ilgāku laiku. Pirms modeles karjeras viņa darbojās televīzijā. Savukārt Aleksas vintāžas stils, kas apvieno gan apģērbu no iepriekšējām desmitgadēm, gan mūsdienu kolekcijas, kļuvis par sievieti raksturojošu elementu, norādīts "Glamour". Aleksa rotājusi arī žurnālu "Vogue" un "Haarper's Bazaar" vākus, kā arī ir iedvesma modes entuziastiem.

View this post on Instagram

A post shared by Alexa (@alexachung) on Dec 4, 2018 at 8:44am PST

Modeles "Instagram" kontam "alexachung" seko vairāk nekā trīs miljoni cilvēku. Aleksa ikdienā dalās ne tikai ar attēliem, kurā redzams viņas īpašais stils, bet arī ar ainām no dzīves, tērpu detaļām un fotosesiju aizkulisēm. Turklāt sieviete burtiski nosaka un ietekmē to, ko dāmas turpmāk izvēlēsies valkāt – Aleksa redzama neskaitāmu ieteikumu un aktuālo tendenču sarakstos.

View this post on Instagram

A post shared by Alexa (@alexachung) on Aug 7, 2018 at 10:37pm PDT

Luksusa modes guru – grieķiete Evandzēlija Smirnotaki

View this post on Instagram

A post shared by Evangelie Smyrniotaki (@styleheroine) on Jan 21, 2019 at 7:48am PST

Evandželija Smirnotaki (Evangelie Smyrniotaki) radījusi "Instagram" kontu "styleheroine", kuram seko gandrīz 300 tūkstoši cilvēku. To varētu raksturot kā īstenu modes aktualitāšu atspoguļojumu digitālajā vidē, jo katrs attēls ir perfekti nostrādāts un parāda tā brīža tendences, piemēram, 90. gadu "oversize" stilu. Konts tiek atpazīts arī pēc luksusa modes un ceļojumu attēlošanas, kur fotogrāfijas līdzinās īsteniem stila mākslas darbiem.

View this post on Instagram

A post shared by Evangelie Smyrniotaki (@styleheroine) on Jan 12, 2019 at 1:09pm PST

Evandželija radījusi arī tāda paša nosaukuma interneta blogu, kurā tiek vēstīts par dažādiem ar modi, stilu un skaistumkopšanu saistītiem notikumiem. Sieviete ir ne tikai sava zīmola attīstītāja, bet arī piedalās neskaitāmu citu dizaineru kampaņās. Turklāt viņa regulāri piedalās ietekmīgākajos modes pasākumos.

View this post on Instagram

A post shared by Evangelie Smyrniotaki (@styleheroine) on Nov 20, 2018 at 2:59am PST

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !