Foto: Publicitātes foto
Jau par ikgadēju tradīciju svētku laikā ir kļuvis Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums "Cits Bazārs", kurā skolēni pārdod pašu radītās lietas, un arī šogad skolēni ir radījuši fantastiskas preces mājai un tās saimniekiem. Rakstā tālāk ir 10 skolēnu radītas lietas, kas var būt arī laba dāvana Ziemassvētkos.

Portāls "Delfi" jau vēstīja, ka ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus "Cits bazārs" šajā decembrī notiks tiešsaistē. Vietnē "JaLatvia.lv" skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicējuši pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji var ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai. "Cits bazārs" darbosies piecas dienas – no 10. līdz 14. decembrim.

Skolēnu mācību uzņēmumu virtuālos stendus var aplūkot šeit, bet, lai vieglāk aplūkot kārotās preces, tās ir sadalītas vairākās kategorijās – interjera preces, preces bērniem, spēles, skaistumkopšana un bižutērija, apģērbi un aksesuāri, pārtika un preces virtuvei utt.

Pasākuma pārstāve Dagnija Dižbite speciāli "Tava Māja" sarūpējusi 10 oriģinālas un skolēnu radītas lietas, kuras var noderēt mājas labiekārtošanai un ikdienā.

Dizaina plānotājs

Foto: Publicitātes foto

Plānotājs no ART. LAB var būt gan glīta, gan noderīga dāvana. Tas būs lielisks palīgs visiem, kas vēlas strukturēt un padarīt savu ikdienu efektīvāku. Turklāt atšķirīgais un skaistais dizains plānotāja īpašnieku pavisam noteikti iedvesmos savus jaunā gada sapņus ne tikai pierakstīt, bet arī noformulēt reāli izpildāmos mērķos.

Termo paliktņi sēdēšanai brīvā dabā

Foto: Publicitātes foto

Regulāru atpūtu svaigā gaisā nu jau iesaka ne tikai veselības speciālisti, bet arī ministri. Pārgājienos, brīvdabas pasākumos vai ceļojumos, sēdēšanu dabā ērtu un komfortablu padarīs termo paliktņi no NOHO. Tie ir funkcionāli, viegli, neaizņem daudz vietas somā.

Dāvanā mīļākā dziesma

Foto: Publicitātes foto

Tuvam cilvēkam noteikti ir kāda dziesma, kas saistās ar īpašu notikumu vai noteiktu dzīves posmu. Varbūt šī dziesma ir skanējusi kāzās, atsauc bērnības atmiņas vai jūsu kopā pavadīto laiku. Stilīgs LandE stikla dekors ar mīļākās dziesmas vāciņa apdruku no mūzikas lietotnes "Spotify" būs īpaša un emocionāla dāvana šajos Ziemassvētkos.

Matu suka ar attīrīšanas funkciju

Foto: Publicitātes foto

Praktiska un funkcionāla dāvana mammai, māsai vai vecmāmiņai būs matu suka BrushDash. Tajā iestrādātā gumijas uzlika atvieglo matu sukas ikdienas attīrīšanu, kalpojot par palīgu matu higiēnas uzturēšanā. Matu suka veidota no koka, tādēļ uzskatāma arī par ilgtspējīgu un videi draudzīgu svētku dāvanu.

Sienas rāmītis no koka

Foto: Publicitātes foto

Ar rokām darinātu koka rāmīti no Warm Heart novērtēs ģimenes cilvēki, kas labprāt savu interjeru papildinātu ar bērnu zīmējumiem, fotogrāfijām, stundu un pulciņu sarakstiem estētiskā veidā. Rāmītis pieejams dažādos izmēros un krāsās.

Burtiņu spēle "Alfabēts"

Foto: Publicitātes foto

Pārsteigumu un prieku vecākiem ar bērniem sagādās burtiņu spēle no ALFĪTS. Tā palīdz bērniem attīstīt sīko motoriku, uzlabo pirmsskolas vecuma bērnu kārtības prasmes un veicina alfabēta apgūšanu caur spēli un rotaļu. Roku darbs, kas darināts no dabai draudzīgiem materiāliem, kalpos kā jautra un izglītojoša dāvana.

Funkcionāls svečturis

Foto: Publicitātes foto

Tumšajā ziemas periodā ikvienam nepieciešams vairāk gaismas un siltuma, tādēļ sveces Ziemassvētkos mēdz būt viena no populārākajām dāvanām. PIEDEDZINI svečturis no koka ir lieliska dāvana ne tikai tā dizaina, bet arī iestrādātās funkcionalitātes dēļ. Svečtura apakšā paredzēta vieta sērkociņu kastītei, kas sveces aizdedzināšanu tumšajos ziemas vakaros padarīs īpaši ērtu.

Apavu novilcējs

Foto: Publicitātes foto

Ikdienā ērti novilkt apavus, nepieliecoties un tos nenosmērējot, palīdzēs kurpju novilcējs no REMOVOO. Apstrādāts un veidots no stingra koka, tas var kļūt par noderīgu dizaina objektu katrā garderobē un neatsveramu palīgu ikdienā.

Ūdens necaurlaidīgi mugursomu pārvalki

Foto: Publicitātes foto

Ja dāvana nepieciešama aktīvam cilvēkam, praktisks un noderīgs izrādīsies Rainz mugursomas pārvalks. Tas pasargās somu no lietus, putekļiem un nobrāzumiem. Pārvalki ir pieejami ar latviešu rakstu dizainu no atstarojoša materiāla melnā vai sarkanā krāsā.

Dizaina auduma maisiņš

Foto: Publicitātes foto

Laikmetā, kad klimata straujās pārmaiņas ir redzamas un jūtamas arī mūsu laika joslā, aktuāla un noderīga būs videi draudzīga dāvana. Spilgta dizaina Tbag kokvilnas auduma maisiņi ar rāvējslēdzēja aizdari dažādās krāsās iepriecinās ikvienu Zero Waste piekritēju un vienlaikus palīdzēs mazināt plastmasas kaitīgo ietekmi uz vidi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!