Foto: Publicitātes foto

Gandrīz 216 centimetrus garais Bo Brauns nevar palikt nepamanīts. Viņu uz ielas aptur svešinieki, lūdz kopīgu fotografēšanos un nepārtraukti izvaicā: "Cik tu esi garš? Vai spēlē basketbolu? Kādu automašīnu tu vadi?"

30 gadus vecais Bo Brauns jau ir pieradis pie ziņkārīgajiem skatieniem un piezīmēm, un šādu atpazīstamību izmanto savā labā. Atlantā mītošais vīrietis veido digitālu saturu sociālajā tīklā "TikTok", kur par to, kāda ir dzīve cilvēkam, kas ir garāks par vidējo, interesē teju 5 miljoniem sekotāju.

Īss viņš nekad nav bijis. Bērnībā, spēlējot beisbolu, vecākiem uz spēlēm vienmēr bija jāņem līdzi dzimšanas apliecība, lai atrisinātu strīdus par puikas vecumu. "Es piedzimu gandrīz sešus kilogramus smags, un slimnīcā cilvēki esot teikuši, ka esmu lielākais mazulis, ko viņi jebkad ir redzējuši," Brauns stāsta izdevumam "SWNS". "Kad man palika 14, es jau biju gandrīz 183 centimetrus garš, un pēc tam desmit gadu laikā izaugu vēl par 25,4 centimetriem. Un augšanai klātesošas ir stipras sāpes."

Tas, ka Brauns ir tik garš, nozīmē, ka viņš ir spiests pielāgoties, lai iederētos starp pārējiem un vidē, kas ir veidota "vidusmēra" auguma vajadzībām. "Ceļošana ir briesmīga, tomēr tai ir vairāk plusu nekā mīnusu. Viesnīcu dušas un gultas ir šausmīgas, tāpēc mājās man ir speciāli pielāgota gulta," viņš stāsta.

Viņa mājās griesti ir 274 centimetrus augsti, gulta tikpat gara. Pārvietojas viņš ar pikapu "Ford F-150 Lightning". Runājot par apgrūtinājumiem ar ko viņam ik uz soļa jāsaskaras, viņš tomēr dzīvē neko nemainītu: "Es negribētu būt īsāks par 216 centimetriem, esmu pie tā jau ļoti pieradis."

Viņa nelaiķis tēvs Djūks bija 206 centimetrus garš, mamma Liza Milecki – 183. Toties mīļotā sieva Sāra ir 185 centimetrus gara. Pirms četriem mēnešiem pārim piedzima pirmais bērns Delia, kura ir jau 66 centimetrus gara. Kā informē "SWNS", pasaulē esot tikai 2800 cilvēki, kuri ir garāki par 213 centimetriem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!