Fото: Shutterstock

Lielākoties priekšmeti paši par sevi nemēdz būt negatīvi vai pozitīvi lādēti, bet fen-šui speciālisti uzskata, ka milzīga nozīme ir priekšmeta atrašanās vietai. Priekšmetu novietojot nepiemērotā vietā, tas var radīt kaitējumu mājas labklājībai, pasliktināt ģimenes locekļu attiecības un pat mājinieku veselību. Pirms uzsākt pārmaiņas, aktivizējot mājokļa enerģiju, portāla domashniy.ru speciālisti iesaka pievērst uzmanību katram interjera sīkumam, jo jebkurš no tiem var vairot gan pozitīvo, gan negatīvo enerģiju.

Istabas augi

Fen-šui mācība pievērš īpašu uzmanību istabas augiem. Svarīgi, lai tie būtu veselīgi un ar noapaļotas formas lapām. Nav vēlams, lai telpaugs būtu bez lapām, vai tās būtu dzeloņiem klātas. Enerģētiski slikti ir istabas augi, kas savā attīstībā ir kā stāv uz vietas, piemēram, bonsai kociņi.

Fotogrāfijas

Fото: Shutterstock

Redzamā vietā pilnīgi noteikti nav ieteicams novietot mirušu tuvinieku fotoattēlus. Guļamistabu drīkst daiļot tikai šīs telpas iemītnieku attēli. Labāk izvēlēties fotogrāfijas, kurās pāris ir kopā un izskatās laimīgi un iemīlējušies.

Salauztas lietas

Ja tev mājoklī atrodas salauzti priekšmeti vai nedarbojošās ierīces, labāk pēc iespējas ātrāk salabo tās. Tici vai ne, bet fen-šui mācība apgalvo, ka dzīves kvalitāti var ietekmēt gan apstājies pulkstenis, gan pārdegusi spuldzīte.

Ieplaisājuši trauki

Fото: Privātais arhīvs

Nav ieteicams glabāt un lietot ieplaisājušus vai, vēl sliktāk, salīmētus traukus. Fen-šui speciālisti uzskata, ka tas ir tik bīstami, ka var izraisīt pat smagas saslimšanas un nelaimes gadījumus.

Spogulis priekšnamā

Fото: Shutterstock

Spogulis, kurš novietots priekšnamā, tieši pretī ieejas durvīm, aizbaida veiksmi, tai skaita arī finansiālo, no visiem mājas iemītniekiem.

Antikvāri priekšmeti

Fото: DELFI

Par spīti tautā populāram viedoklim, ka antikvāri priekšmeti var būt uzlādēti ar negatīvu enerģiju, fen-šui mācība neliedz ar tiem rotāt mājokli. Bet, izvēloties tos, esiet piesardzīgi. Nav ieteicams iegādāties senlaicīgu gultu, greznu kumodi vai dīvānu, ja nav iespēju šīs mēbeles kvalitatīvi un profesionāli atrestaurēt.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !