Foto: Shutterstock

Lieldienas jau klauvē pie durvīm un pēdējais laiks sākt domāt par svētku sajūtas radīšanu. ''Tava Māja'' nāk talkā ar iedvesmojošām idejām, kā klāt galdu, kādus dekorus izveidot jau pie parādes durvīm un kādās nodarbēs varbūt iesaistīt bērnus.

Ja no šī procesa centies izvairīties, pieņemot, ka dekoru veidošana aizņems daudz laika, tad smagi maldies. Patiesībā dažus no tiem var izveidot nieka 20 minūtēs, atliek tikai izvēlēties kāroto ideju, nodrošināties ar materiāliem un ķerties pie lietas.

Dažādos dekoros glīti izskatīsies izmantotas olu čaumalas, tāpēc lieti noderēs padoms, kā tās izpūst, savukārt, ja vēl neesi atradis iedvesmu olu krāsošanas tehnikai, palūko šīs idejas, kur netrūkst oriģinālu pieeju šai tradicionālajai nodarbei.

Kas attiecas uz svētku galda noformējumiem, te atradīsi dažas jaukas idejas, ko īstenot jau pirmssvētku dienās, savukārt bērniem vari iemācīt apgūt salvešu locīšanas mākslu par zaķīšiem. Šāds dekors gan glīti papildinās galda klājumu, gan raisīs smaidu viesiem. Ja vēlies pievērsties kādai piņķerīgākai nodarbei, kas noteikti attaisnosies, aizlienē ideju par diegu olu izveidi. Šādi dekori derēs katru gadu, turklāt pašgatavoti rotājumi allaž ir ar pievienoto vērtību.

Lai izdodas radīt svētku noskaņu!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!