Foto: Jānis Salmanis
Pat šķietami necilu māju var pārvērst par sapņu paradīzi, ja vien ir kripatiņa radošuma, pietiekami daudz līdzekļu, degsme strādāt un būt neatlaidīgam sava sapņa piepildīšanā. Šāds dzīvoklis slēpjas kādā daudzstāvu namā Iļģuciemā, kur ikkatrā stūrītī virmo māksliniecisks pieskāriens un saimnieku radošums.

Kā "Tava Māja" atklāj SIA "Knowhow Realty" pārstāvji, 81 kvadrātmetru lielais dzīvoklis piederējis mākslinieku pārim, kuri sestā stāva jumta dzīvokli izbūvējuši divos līmeņos. Dzīvoklis tika apvienots ar mākslinieka darbnīcu, tādējādi iegūstot mūsdienās aktuālo augšstāva dzīvokli jeb "loftu".

Foto: Jānis Salmanis
Modernas vēsmas un dizaina elementi katrā telpas kvadrātmetrā – tā varētu raksturot šo mājokli, kuram dizainu izstrādājis Mareks Birznieks. Omulīgu gaisotni telpā rada pārdomātās mēbeles, gaismas ķermeņi, aizkari, telpaugi, paklāji un saskanīgās krāsas. Turklāt – šis dzīvoklis ir pierādījums tam, ka no melnās krāsas mājokļa iekārtojumā nevajag baidīties, bet tā telpā piešķir eleganci.

Tāpat jāizceļ neierastais vannasistabas risinājums, kuru var aizlienēt arī kā radošu ideju savam mājoklim. Proti, ienākot iekšā dzīvoklī, skatam paveras stiklota siena ar aizkariņiem un stikla durvis, aiz kurām iekārtota moderna vannasistaba.

Foto: Jānis Salmanis
No šī dzīvokļa var pasmelties vēl citas idejas sava mājokļa iekārtojumam, piemēram, melnās metāla trepes var izrotāt ar lampiņu virteni, grāmatas var glabāt ne tikai uz galda vai grāmatu plauktā, bet arī glīti salikt kaudzītē uz loga, savukārt darba galda aizmugurē var novietot milzīgu rāmi ar tāfeli, kurai virsū ar krītu var uzrakstīt svarīgākos darbiņus, kas jāizdara, mīļu veltījumu dzīvesbiedram vai arī piespraust iedvesmojošas kartītes.

Foto ieskats modernajā dzīvoklī:

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!