Foto: Shutterstock

Ir pedanti, kuri necieš, ja mājoklī kaut kas ir ne tā, piemēram, krēsls nav pareizi piebīdīts pie galda, galdauts nav taisni uzklāts, trauki ne tā nav nolikti utt. Tāpat arī dažus var kaitināt neaizvērtas veļasmašīnas durvis. Kāpēc tās ikdienā vajadzētu turēt vaļā, izņemot, protams, kad veļa tiek mazgāta, skaidro portāls "Furnish Home".

Portāls arī uzrunājis speciālistus, kuri skaidrojuši, ka durvis taisīt ciet nevajadzētu, jo tā var rasties vairākas problēmas, piemēram, ierīcē var savairoties baktērijas, nemaz nerunājot par pelējumu. Kā skaidro portāls, veļasmašīnā saglabājas mitrums, kas kļūst par lielisku vidi baktērijām un sēnītēm. Sēnītes un baktērijas tur savairojas, kā rezultātā tā var kļūt par lielu problēmu, piemēram, būs jāmaina durvju blīvgumijas, bet, no tā var izvairīties, atstājot durvis vaļā, tā raksta "Furnish Home".

Kā vienu no problēmām portāls vēl min nepatīkamo aromātu, kas rodas, ja durvis tiek turētas ciet. Īpaši par to jāpiedomā pēc drēbju mazgāšanas – tās noteikti stundām ilgi nevajadzētu atstāt veļasmašīnā, jo veļa vienkārši sasmakos. Ja veļu tomēr esat noturējuši pārāk ilgi, tad tā būs vēlreiz jāmazgā.

Vēl citas veļasmašīnas ķibeles vari izlasīt šajā rakstā, kurā uzskaitītas vairākas problēmas un to risinājumi. Padomrakstu kolekcija noderēs ikkatram, kuram mājas ir veļasmašīna. Tāpat tajā atradīsi dažādus trikus, kā veļai izskatīties pēc iespējas mazāk valkātai un tīrākai.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!