Foto: Publicitātes foto
Augusts jau uzņēmis apgriezienus – tieši tas ir signāls, ka vēl jāsteidz izbaudīt vasarīgas un ģimeniskas brīvdienas ārā. Ja plāno Latvijas apskatīšanu papildināt ar interesantām aktivitātēm, jāapsver ideja aptūsties tīklos starp koku galotnēm.

Latvijā ir vairākas vietas, kur izbaudīt šādu piedāvājumu. Katra no šīm vietām vilina ar interesantām izklaides iespējam, tāpēc izvēlies piemērotāko un dodies piedzīvojumā!

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Tīklu parks Līgatnē

Foto: Publicitātes foto


Ja vēlies izbaudīt lielisku atpūtu tīklos Līgatnē, jādodas uz "Zeit" atpūtas kompleksu un tīklu parku, kas apmeklētājus priecē no 2018. gada.

Tīklu parks sastāv no vairāk nekā četrām tonnām tīklu un 18 kilometriem virves. Parks atrodas astoņus metrus virs zemes. Izveidoti 750 kvadrātmetri ar tiltiem, tuneļiem un laukumiem. Kopējais parka garums ir 300 metri. Tīklu labirints ir veidots tā, lai būtu gan droši, gan aizraujoši, tādēļ šūpošanās koku galotnēs ir piemērota lieliem un maziem.

Papildus ir radīta tīklu parka istaba metru virs zemes, lai mazie un bailīgākie var izmēģināt tīklu parku un aklimatizēties pirms doties piedzīvojumos kokos, kā arī īpaša tīklu zona ierīkota iekštelpās.

Vairāk lasi šeit.

Tērvetes tīklu parks

Foto: Publicitātes foto


Šī gada maija izskaņā durvis vēra jauns tūrisma objekts – Tērvetes tīklu parks. Tas meklējams Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

Tīklu parks aptuveni sešu metru augstumā atrodas kokos un tajā var baudīt dažādas izklaides – labirintu, batutus, bumbu laukumu un citas aizraujošas detaļas. Visu tīkla parku ieskauj augstas tīklu sienas un pat tīklu griesti. Jāiebilst, ka blakus tīklu parkam atrodas vēl viens šī gada jaunums –Tērvetes Tarzāna parks.

Vairāk lasi šeit.

Tīklu kubs Valmierā

Foto: Publicitātes foto


Valmieras Sajūtu parkā iespējamas ne vien pastaigas pa koku galotnēm un baso pēdu izaicinājums, bet arī pilnvērtīga atpūta tīklos bez vecuma ierobežojumiem. Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka piedāvājums šajā tūrisma sezonā paplašinājās, atveroties īpašam tīklu kubam.

Tīklu kubs ir 7x7x7 metrus plaša, tīklu ieskauta atpūtas vieta trīs stāvos. Tīklu kuba stāvus savieno labirinti ar dažādiem kāpšanas elementiem. Trešajā stāvā atrodas papildu tīkls, kas kalpo gan kā ērta guļamzona, gan kā batuts drosmīgākiem atpūtniekiem.

Vairāk lasi šeit.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!