Foto: Publicitātes foto
Ievērojat stingru diētu, pusdienojot kopā ar draugiem vai ģimeni? Nevarat atļauties ēst visu, ko vēlaties? Katru rītu pirms brokastīm nosveraties, izmērat vidukļa apkārtmēru, tomēr pūles nesniedz vēlamo rezultātu? Tagad Latvijas sievietēm un vīriešiem, pateicoties jaunajam preparātam OBESIMED FORTE, savu apetīti ierobežot būs vieglāk!

Nīderlandē radītais un Eiropā jau pārbaudītais, dabiskais medicīniskais preparāts OBESIMED FORTE ir radījis īstu revolūciju cīņā ar lieko svaru, izsalkuma sajūtu un nepārtraukto vēlēšanos "panašķēties". Vīrieši un sievietes, kuri izmēģinājuši OBESIMED FORTE dalās ar saviem novērojumiem: "Sajutu sāta sajūtu jau pirmajā preparāta lietošanas dienā", "Svara samazināšana neprasa tik lielas pūles", "Nejūtu vairs izsalkumu, ir vairāk enerģijas", "Pārvarēju tieksmi "našķēties". Visi šie komentāri liecina par to, ka uz klīniskiem pētījumiem balstītais preparāts OBESIMED FORTE tiešām ir efektīvs.

Kas ir OBESIMED FORTE?

OBESIMED FORTE ir dabisks medicīnisks preparāts, kas palīdz samazināt svaru un kontrolēt apetīti. Lietojot šo preparātu pirms ēdienreizes, šķīstošo šķiedrvielu komplekss izveido kuņģī želejveida masu, rodas pilna vēdera sajūta, tādēļ Jūs mazāk ēdīsiet, ātrāk sajutīsiet sāta sajūtu, nemocīsieties ar izsalkumu, samazināsiet tieksmi ēst starp ēdienreizēm. Ar OBESIMED FORTE Jums būs vieglāk samazināt maltītes apjomu un atteikties no dažādiem kārumiem.

Kam paredzēts OBESIMED FORTE?

OBESIMED FORTE paredzēts pieaugušajiem no 18 gadu vecuma, kuriem liekais svars ir vairāk kā 10 kg vai kuru ķermeņa masas indekss ir lielāks par 28. Šo līdzekli ieteicams lietot tiem, kuriem neizdodas samazināt svaru ar diētu palīdzību, pārvarēt izsalkuma sajūtu vai tieksmi "našķēties".

Ko iegūsiet lietojot OBESIMED FORTE?

Samazināsies apetīte, pazemināsies holesterīna un cukura līmenis asinīs, ievērojami mazināsies svars, uzlabosies gremošanas sistēmas darbība - tas viss ir iespējams lietojot OBESIMED FORTE, kas liks Jums noticēt pašiem sev un priecāties par dzīvi.

Produkta efektivitāte ir pierādīta ar klīniskiem pētījumiem, bet CE sertifikāts apliecina produkta drošumu un medicīniskās ierīces statusu.

Obesimed® Forte
var iegādāties A Aptiekās, Euro Aptiekās, Neatkarīgajās aptiekās, Saules aptiekās Rīgā, Brīvības ielā 68 un Duntes ielā 19a, kā arī internetveikalos:
www.webaptieka.lv
un
www.pilsaptieka.lv

Ārsta - dietologa Anda Brēmaņa komentārs:


Cilvēka organisma funkcionēšanai ir nepieciešama enerģija. To var iegūt tikai un vienīgi uzņemot pārtiku. Daba ir iekārtojusi īpašus pašregulācijas mehānismus - izsalkuma sajūtu, kas parādās tad, kad glikozes līmenis asinīs pazeminās zem vēlamā, kā arī sāta sajūtu, kas signalizē par to, ka pietiek ēst. Sāta sajūtas iestāšanās ir atkarīga no ēdiena sastāva, ēšanas ātruma, arī no kuņģa apjoma un vēl citiem faktoriem.

Dabā kalorijas saturošās vielu grupas - ogļhidrāti, tauki un olbaltumvielas ir paslēptas dažādos pārtikas produktos un, pamatā, nekad nav pieejamas tīrā veidā, bet gan kombinācijā ar balastvielām, vitamīniem, minerālvielām un virkni citiem komponentiem.

Savukārt, cilvēks ir iemācījies pārtikas produktus rafinēt, attīrīt, koncentrēt, tādējādi iegūstot vieglāk un ātrāk apēdamus, arī garšīgākus ēdienus un dzērienus. Visa tā rezultātā pastāv iespēja apēst vairāk nekā reāli ir nepieciešams konkrētā indivīda vajadzībām. Lieki apēstajām kalorijām ir tendence uzkrāties zemādas taukos, kas ir kā enerģijas rezerve pārtikas trūkuma periodiem. Senākos laikos tam bija zināma jēga, jo ne vienmēr pārtika bija pieejama pietiekošā daudzumā. Mūsdienās viss ir radikāli izmainījies - cilvēki ir kļuvuši mazkustīgāki, pārtikas ir pietiekoši, bez tam pārtikas rūpniecība plaši praktizē rafinēta cukura, tauku, kā arī sāls pievienošanu produktiem. No vienas puses, tas paaugstina enerģijas daudzumu tāda paša apjoma produktā, no otras puses, padara to garšīgāku, tādējādi, arī vairāk apēdamu. Visa tā rezultātā mēs sastopamies ar problēmu, ko sauc par lieku svaru un aptaukošanos.

Protams, šīs problēmas teorētiskais risinājums ir relatīvi vienkāršs  - mazāk ēst, vairāk kustēties, izvēlēties savam dzīvesveidam atbilstošus pārtikas produktus un ēdienus. Tomēr praktiskais izpildījums ne vienmēr sanāk tik vienkāršs. Bieži vien iztraucē tādi blakusapstākļi kā laika trūkums, neizdarība, informācijas trūkums, slinkums utt., kas kavē veiksmīga rezultāta sasniegšanu.

Tādās reizēs var noderēt līdzekļi, kuru sastāvā ir ūdenī šķīstošās balastvielas. Šīs vielas  veicina optimālāku sāta sajūtas veidošanos, palēnina uzturvielu šķelšanos un uzsūkšanos no gremošanas trakta asinīs, tādējādi mazinot pēcēšanas glikozes līmeņa strauju paaugstināšanos, kā arī insulīna izdalīšanos. Vēl balastvielas uzlabo resnās zarnas darbību, veicina organismam labvēlīgo baktēriju funkcionēšanu, kā arī kavē holesterīna uzsūkšanos no gremošanas trakta.

Šādus preparātus lieto pusstundu, stundu pirms ēšanas, uzdzerot  1-2 glāzes ūdens. Nonākot kuņģī, ūdens klātbūtnē balastvielas uzbriest un veido gēlveida masu, kas ievērojami samazina sekojošās maltītes apjomu. Tātad sāta sajūta iestāsies no mazāka ēdiena apjoma un būs noturīgāka laika ziņā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!