Fоtо: Shutterstock
Lielākā daļa manis satikto cilvēku, izdzirdot vārdu "taronumeroloģija", uzreiz to asociē ar taro kāršu likšanu un zīlēšanu: "Jā, es zinu, tu tur ar kārtīm kaut ko dari", "Ui, tā taču zīlēšana", "Tas ir kā? Tu liec kārtis un tad tās skaiti kopā?" Patiesībā pašas kārtis taronumeroloģijā neizmanto. Šī numeroloģija ir saistīta ar taro arkāniem. Ciparu kodi tiek pārveidoti simboliskos tēlos, kuri ir saistīti ar Lielā arkāna kārtīm.

Lai saprastu, ko nozīmē taronumeroloģija, vispirms jāsaprot, kas vispār ir numeroloģija. Tā ir zinātne, kas ļauj izprast likumsakarības, kā cilvēka dzimšanas dati, vārds un uzvārds ietekmē viņa psiholoģiskos procesus, attieksmi pret dzīvi un cilvēkiem kopumā, kā arī dod mums informāciju par Visuma uzbūvi un notikumu cikliskumu.

Klasiskajā numeroloģijā lielākoties izmanto deviņus ciparus. Taronumeroloģijā apskata 22 skaitļus, arkānus. Līdz ar to ir saprotams, ka veidot cilvēka psiholoģisko portretu un sekot notikumu attīstībai var plašāk un niansētāk.

Tāpat kā nav labu vai sliktu ciparu, nav arī labu vai sliktu arkānu. Katru arkānu mēs varam apskatīt pozitīvā aspektā un arī negatīvā aspektā. Un katrā no šiem aspektiem katram arkānam ir liels daudzums nozīmju – te ir plašas interpretācijas iespējas!

Iepazīstoties ar taronumeroloģiju un sākot to lietot, man kā praktizējošai numeroloģei atklājās daudz jaunu darba instrumentu. Rietumu numeroloģija dod nelielu ieskatu nākamajā dzīvē un nelielu ieskatu iepriekšējā dzīvē, bet taronumeroloģija iepriekšējo dzīvi parāda diezgan plaši un daudzpusīgi. Zinot iepriekšējā dzīvē izdarīto vai neizdarīto, var prognozēt šīs dzīves notikumus, bailes, talantus, veiksmes, klupšanas akmeņus – visu dzīves scenāriju.

Lūk, piemērs vienam no aprēķiniem, kurš parāda, vai dzimtas senči atbalsta mūs dzīvē – vai varam droši doties nezināmajā, vai atbalsts ir ...vai arī viss ir jāsasniedz pašam.

Saskaitām visus dzimšanas datus kopā:

Piemēram, dzimšanas datums ir 13.09.1969.

Tagad skaitām kopā visus ciparus: 1+3+0+9+1+9+6+9=38.

Tālāk iegūto summu dalām ar 8, astoņām enerģijām, kuras ir mūsu dzimšanas datos: 38/8=4,75.

Ja iegūtais cipars ir 3 vai vairāk, cilvēkam ir nodrošināts dzimtas senču atbalsts.

Arī neko nerēķinot, jau var kaut ko saprast par savu dzīvi šajā iemiesojumā. Atliek tikai paskatīties uz savu dzimšanas mēnesi. Šeit ir īss apraksts.

Janvāris – jābūt uzmanīgam ar dokumentiem, jāatbalsta māsa vai brālis (šis ir visgrūtākais), jāuzņemas atbildība par lieliem projektiem.

Februāris – jābūt gatavam lemt citu cilvēku likteņus, jāiemācās mīlēt (visgrūtākais), jāpavada daudz laika ar vecvecākiem.

Marts – iepriekšējā dzīvē nav bijušas pareizas attiecības ar saviem bērniem, šajā dzīvē nespēj iztikt bez vecāku atbalsta, padoma, tas jāiemācās (visgrūtākais).

Aprīlis – jāpiekrīt piedalīties sarežģītos projektos, jāatbalsta un jāmīl savs tēvs (visgrūtākais), jākļūst par labu psihologu sadzīves līmenī.

Maijs – jāiemācās vadīt visdažādākos rituālus (tosts arī ir rituāls), jādod zināšanas citiem cilvēkiem, jāmīl un jāciena sava māte (visgrūtākais).

Jūnijs – jākļūst par psihologu, jāspēj samierināt konfliktējošas puses, jau bērnībā jāuzlabo vecāku savstarpējās attiecības un jāiemācās pareizi veidot paša partnerattiecības (visgrūtākais).

Jūlijs – jāapgūst daudz zināšanu, lai intelektuālā līmenī būtu augstāks par saviem vecākiem, ja dzīvē parādās grūtības, jādodas uz citu valsti apgūt zināšanas (kursi, kaut vai pāris dienas).

Augusts – jāiemācās Augstākā likuma patiesības, jāpiedalās taisnīguma izvērtēšanā, ja vecāki ir šķīrušies, tas bija jānovērš (visgrūtākais un gandrīz neiespējams).

Septembris – talantīgs, harizmātisks cilvēks, kuram jāpadara sava dzimta slavena (visgrūtākais), piemīt ekstrasensoras spējas.

Oktobris – jāiemācās pareizi rīkoties ar naudu, jānopelna tiesības saņemt visu dzimtas mantojumu (visgrūtākais), finansiāli jāpalīdz radiem.

Novembris – jāprot sadalīt savi spēka resursi, jākļūst statusā augstākam par saviem vecākiem (visgrūtākais), jāpalīdz cilvēkiem atrast savu ceļu dzīvē.

Decembris – jāsaredz nestandarta risinājumi, jāsaņemas palūgt palīdzību vispār un īpaši saviem vecākiem (visgrūtākais), jāiepazīstas ar planētu Zeme.

Šīs zināšanas nav slepenas. Tas nav arī nekas okults vai maģisks. Taronumeroloģija tāpat kā numeroloģija ir zinātne. Tāpēc semināru ciklā taronumeroloģijā arī tu vari to visu apgūt, lai varētu vieglāk, mērķtiecīgāk virzīties šajā dzīvē uz priekšu (priekšzināšanas nav nepieciešamas).

Vari apmeklēt tikai vienu vai divus, vai arī visus seminārus:
17. augustā "Zemapziņas bloks – tavas lielākās bailes un kā no tām tikt vaļā";
24. augustā "Ieprieksējās dzīves lielākā kļūda – vai to atkārtot?"
31. augustā "Saderība – vai un kā mēs saderam kopā?"

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !