Līdzās tradicionālajiem skaitļu skaidrojumiem numeroloģija piedāvā šo to uzzināt par cilvēku, ja zināms vien viņa dzimšanas datums.

Ja esi dzimis no 1. līdz 10. datumam, tu esi individuālists. Tev ir nepieciešams laiks sev un sava privātā telpa – istaba vai kabinets. Ja tavs darbs ir komandā, tu cita starpā atradīsi kādu autonomu jomu vai pienākumus, par kuriem būsi atbildīgs tieši tu.

Ja esi dzimis 7. vai 9. datumā, tev biežāk ir jāiet sabiedrībā. Pārlieka norobežošanās no apkārtējiem var ievilkt depresijā. Ja nu gadījumā vispār nav nekādas vēlēšanās tikties ar cilvēkiem, nodarbini savu prātu dažādās studijās un pētījumu veikšanā.

Ja esi dzimis no 11. līdz 19. datumam, tu vēlies ieņemt vadošo lomu kādā no dzīves jomām. Parasti tas ir vadītāja darbs. Ja tur nesanāk, tu esi galvenais ģimenē. Ja tava darbības sfēra ir saistīta ar mākslu, tad tu esi pirmā vijole orķestrī vai vispieprasītākais aktieris teātrī.

Cilvēkiem, kuri dzimuši 13. datumā, dzīves laikā jāģenerē un jāpatērē vairāk enerģijas nekā visos citos datumos dzimušajiem. Tas tāpēc, ka viņiem jāved aiz sevis citi cilvēki, jābūt pirmatklājējiem, jauna ceļa rādītājiem. Viņu uzdevums ir būt visa jaunā pirmsākumā, piedāvāt jaunas idejas citiem un ieviest tās dzīvē. Lielo enerģijas patēriņu pastiprina fakts, ka viss stabilais viņu dzīvē tiek atņemts, tāpēc šie cilvēki "sēž uz ceļasomām" – kad vienā vietā uzdevums tiek izpildīts, viņi tur vairs nav vajadzīgi. Šiem cilvēkiem patīk riskēt, patīk ekstrēmas nodarbošanās. Viņiem ir ļoti interesanta dzīve.

15. datumā dzimušie pārzina kādu no maģijas veidiem. Šīs zināšanas viņiem ir iedzimtas. Lielākai daļai no viņiem, protams, par to nav ne jausmas. Šarmanti, pievilcīgi cilvēki.

18. datumā dzimušie lielākoties labi atpazīst citu cilvēku melus un krāpšanu.

Ja esi dzimis no 20. līdz 29. datumam, tu esi sabiedrisks cilvēks. Tev patīk darbs komandā. Tu esi atvērts un komunikabls.

Ja tu esi dzimis 30. vai 31. datumā, tu esi labā nozīmē egoists. Visiem vajadzētu pamācīties no tevis. Tu vienmēr paspēj izdarīt visas lietas, par kurām tev ir interese. Un bez sirdsapziņas pārmetumiem mierīgi vari paņemt slimības lapu, lai varētu padarīt dārzā vajadzīgās lietas. Protams, ar noteikumu, ka darbā bez tevis mierīgi tajās dienās var iztikt.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!