Foto: Shutterstock
Iespējams, katrs no mums savu bildinājumu ir iztēlojies pilnīgi atšķirīgu. Noteikti netrūkst arī tādu, kas nevēlas ne kādu bildināt, ne arī paši tapt bildināti. Tomēr romantiķiem noteikti būs interesanti ieskatīties romantiskāko un bildinājumam visvairāk piemēroto vietu sarakstā.

Iepazīšanās portāls "EliteSingles", aptaujājot 1600 cilvēku, ir izveidojis romantiskajam mirklim visvairāk piemēroto vietu sarakstu, raksta "Cosmopolitan.com". Tajā atrodamas gan tālas zemes, gan Eiropā iecienīti galamērķi, gan piemērots risinājums mājās sēdētājiem. Lūk, 12 vietas, kuras visbiežāk kā labāko bildinājuma izteikšanas vietu ir minējuši aptaujas dalībnieki.

Venēcija, Itālija

Foto: AP/Scanpix
Kurš gan nevēlētos saderināties vienā no Eiropas skaistākajām pilsētām? Brīnišķīgi kanāli un romantiska atmosfēra... Piekrist bildinājumam noteikti būtu vieglāk kaut vai brīnišķīgās pilsētas šarma dēļ. Jā, pilsēta ir populārs tūristu apskates galamērķis, tomēr tajā noteikti ir iespējams atrast arī kādu klusāku nostūri, jo lielākā daļa ceļotāju kāro apskatīt vien galvenos tūrisma apskates objektus.

Jā, Venēcijai var atrast daudz trūkumu. Bet vai tad tā nav ar teju jebkuru vietu? Tomēr aptaujas dalībnieki visbiežāk par labāko vietu bildinājumam atzinuši tieši šo Itālijas pilsētu. Turklāt tajā var ne tikai saderināties. Pilsētā ir ļoti daudz arhitektūras pērļu, kā arī neskaitāmi daudz citu brīnišķīgu apskates objektu. Šajā rakstā tu vari iepazīties ar 10 objektiem, kas Venēcijā apskatāmi bez maksas.

Parīze, Francija

Foto: Shutterstock

Iespējams, daudziem šķiet – Parīze ir pasaules romantiskākā pilsēta, tāpēc tai noteikti vajadzētu atrasties šī topa pirmajā vietā. Tomēr aptaujas dalībnieki to ir ierindojuši godpilnajā otrajā vietā. Dēvēta arī par mīlētāju pilsētu, Parīze vilina romantiķus no malu malām. Tā vilina arī mākslas, arhitektūras un skaistuma baudītājus, jo pilsētā patiešām ir ko redzēt.

Viens no populārākajiem Parīzes simboliem ir slavenais Eifeļa tornis. Lai arī tas ir iežogots un tūristiem pieejams tikai dienas laikā, tumsā uz to paveras patiešām brīnišķīgs skats. Dodoties uz Parīzi, noteikti jāapsver arī Luvras muzeja apmeklējums. Tas ir viens no slavenākajiem muzejiem pasaulē, un par to liecina gan milzu rindas, gan salīdzinoši augstā cena. Vairāk par ievērojamām vietām, ko apskatīt mīlas pilsētā, uzzini šajā rakstā.

Havaju salas, ASV

Foto: Shutterstock
Havaju salas vilina ne tikai ar neparastiem skatiem un iespaidīgiem vulkāniem, bet arī neaprakstāmi skaistiem saulrietiem. Maigi sārtās gaismu spēles laiks ir lielisks brīdis, lai izteiktu piedāvājumu mīļotajam pavadīt kopā visu atlikušo dzīvi. Un tas ir arī brīnišķīgs brīdis, kad šādam piedāvājumam piekrist.

Pat ja tuvākajā laikā nav plānots apmeklēt šo pasakaino zemes nostūri, ieskaties fotogrāfa Ulderiko Greindžera skatījumā uz Havaju salu skaistumu.

Domājot par to, kad braukt uz Havaju salām, jāņem vērā, ka ziemā tur ir lietus sezona, savukārt vasaras karstumā salas pārpludina tūristi un līdz ar viņu atbraukšanu cenas naktsmītnēs un izklaides vietās strauji kāpj. Tāpēc labākais laiks, kad doties uz salām, ir pavasaris vai rudens. Plašāk te.

Bahamu Salas

Foto: Shutterstock
Pludmales rozā toņos, neticami zils ūdens, snorkelēšana un iespēja peldēt kopā ar sivēniem. Tās ir tikai dažas no lietām, kas raksturo okeānā izkaisīto salu valsti. Bezrūpība, saule un jūra, kas ļauj aizmirst ikdienas stresu un ļauties mīlestībai. Ne velti cilvēki uzskata – šī vieta ir lieliski piemērota nozīmīgā jautājuma uzdošanai. Saderināties šajā paradīzes nostūrī noteikti būtu fantastiski. Jau to apmeklēt būtu aizraujošs un skaists piedzīvojums.

Ikvienā no salām iespējams gūt neatkārtojamu un patiesi romantisku pieredzi. Cilvēki uz turieni dodas svinēt kāzas, pavadīt medusmēnesi, kā arī vienkārši romantiskā ceļojumā. Bahamas atrodas Atlantijas okeānā, un salu valstī ir ap 700 salām un vairāk nekā 2000 saliņām. Kādā no tām noteikti ir iespējams izbaudīt divvientulību un neticami romantiskus brīžus.

Vanua Levu sala, Fidži

Foto: Shutterstock
Arī Vanua Levu sala, kas ir otra lielākā Fidži sala, piedāvā neaizmirstamus skatus, dabas bagātības un, protams, arī iespēju piedzīvot īstu romantiku. Ūdenskritumi, eksotiski dzīvnieki, krāšņas pludmales un ļoti, ļoti daudz citu lietu, ko redzēt un izbaudīt. Un, ja vēl šo skaistumu baudi kopā ar mīļoto... Vai vispār ir iespējams nesniegt pozitīvu atbildi, īpaši, ja šis jautājums tiek nepacietīgi gaidīts?

Kā vēsta Fidži salu oficiālā tūrisma informācijas lapa, Vanua Levu nav tūristu pārpildīta, tādēļ ziņkārīgu ceļotāju pūļi romantiskās brīvdienas nesagandēs. Uz salas būs, ko redzēt un darīt, – neatkarīgi no tā, vai esi sajūsmā par laisku gulēšanu pludmalē vai ūdens pasaules izzināšanu. Uz salas iespējams izbaudīt gan šīs aktivitātes, gan arī iepazīt lietusmežus, doties pārgājienā, kā arī apgūt vietējo paražas un dzīvesveidu.

Mājās

Foto: Shutterstock
Jā, tieši tā – godpilnajā sestajā vietā aptaujas dalībnieki ir likuši saderināšanos mājās. Un kāpēc gan ne? Ja mājas ir vieta, kur jūtaties lieliski, kur abi pavadāt laiku un esat laimīgi, nav nepieciešamības doties uz tālu zemi, lai izteiktu bildinājumu. Ietaupīto naudu varēsiet izlietot kādam citam kopīgam mērķim, piemēram, kāzu rīkošanai, lai savu īpašo brīdi nosvinētu kopā ar mīļajiem.

Tāpat jāņem vērā, ka ne visiem patīk ceļot. Ja baidies lidot un ceļošana tev saistās ar milzu stresu un nepatīkamiem pārdzīvojumiem, no iecerētās romantikas čiks vien sanāks. Lai bildinājums būtu patiesi skaists, būtiski taču, lai to izteiktu īstais cilvēks. Un kāpēc gan savu mājokli nepiepildīt ar bezgala skaistām un romantiskām atmiņām par saderināšanos?

Bali, Indonēzija

Foto: Shutterstock
Arī Bali tiek uzskatīta par vienu no bildinājumam piemērotākajām vietām. Šī sala bieži tiek iekļauta dažādos romantisku ceļojumu galamērķu topos. Jau iepriekš rakstīts, ka galvenā reliģija šajā salā ir hinduisms un uz ielām regulāri ir vērojamas dažādas ceremonijas, kas pārsteidz un aizrauj. To laikā vietējie ir tērpušies baltās drānās, jo tās simbolizē tīrību.

Bali ir ļoti daudz krāšņu un romantisku vietu, piemēram, pasakainās pludmales un unikālie tempļi. Par vienu no romantiskākajām vietām var uzskatīt 15. gadsimtā celto "Tanah Lot" templi, kas atrodas uz nelielas klints, ko apskalo okeāna ūdeņi. Apskates vērti noteikti ir arī valdzinošie ūdenskritumi un lauku apvidi salas rietumu krastā, kur iespējams izbēgt no tūristu pūļiem. Plašāk šeit.

Ņujorka, ASV

Foto: Shutterstock
Ņujorka ir daudzveidīga pilsēta, kur romantiku iespējams atrast ļoti dažādos veidos – jumta bāros, Centrālparkā, Brodvejā vai uz Bruklinas tilta. Pilsēta, kas nekad neguļ, var sagādāt neskaitāmi daudz pārsteigumu un piedzīvojumu. Iespējams, tas arī ir iemesls, kāpēc tik daudzi uzskata, ka šī pilsēta ir lieliska vieta, lai bildinātu savu mīļoto.

Jāteic, ka Ņujorkā atrodas arī viesnīca "Gideon Putnam Resort & Spa", kas piedāvā pavisam pretēju pakalpojumu – šķiršanos vienas nedēļas nogales laikā. Pakalpojumu pakete 2014. gadā izmaksāja 5000 dolāru, un tajā bija iekļauta brīnišķīga nedēļas nogale, izbaudot atpūtu pirtīs, baseinos, golfa laukumos un SPA, dodoties skaistās pastaigās un izjādēs, bet pa vidu tam visam – tiekoties ar advokātu un nokārtojot formalitātes. Tiesa, šis pakalpojums pieejams tikai ASV pilsoņiem. Plašāk lasi šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!