12. jūnijā Nacionālajā botāniskajā dārzā varēs iegādāties telpaugus; notiks arī gadatirgus
Foto: DELFI

Sestdien, 12. jūnijā, Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) Salaspilī notiks ilgi gaidītais gadatirgus "Zāļu diena", kā arī telpaugu andele, kurā varēs iegādāties dažāda lieluma telpaugus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā savā "Facebook" lapā informē NBD pārstāvji, oranžērijas telpaugu tirdzniecība notiks no pulksten 8 līdz 14. Paralēli tam notiks arī NBD tradicionālais gadatirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādus skaistus stādus, kā arī mājražotāju darinājumus. Gadatirgus arī notiks no pulksten 8 līdz 14.

Kādi augi tiks tirgoti? Precīzāku augu sarakstu var uzzināt, zvanot oranžērijas nodaļas vadītājai Zanei (28328819), kā arī, aplūkojot augu sarakstu šeit. Ņem vērā, ka augi būs ierobežotā daudzumā. Telpaugu tirgošanās notiks oranžērijas ziemeļu sānā, pie paceļamajiem vārtiem (būs izliktas norādes).

Šogad iecerēti vēl citi tirdziņi, kuros varēs iegādāties ne tikai skaistus stādus savam dārzam, bet arī amatnieku darinājumus:

  • 17. jūlijā notiks "Rožu diena";
  • 21. augustā būs "Daiļo dāliju diena";
  • 18. septembrī – "Vitamīnu diena";
  • 9. oktobrī – "Ražas svētki".

Gadatirgus apmeklējumam derīga standarta ieejas biļete dārzā. Šeit vari vairāk uzzināt par darba laiku un cenām NBD.

Tags

Nacionālais botāniskais dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form