Apkures sistēmas un būvniecības jaunumi – ko aplūkot Ķīpsalas izstādē 'ComfortHome 2019'
Foto: DELFI

Viss mājai vienkopus – to var teikt par starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiekošo izstādi "ComfortHome 2019", kas pulcējusi vairāk nekā 180 uzņēmumus un speciālistus, kas prezentē modernās būvniecības tendences, sniedz padomus īpašuma iegādei un projektēšanai, mājokļa remontam, nemaz nerunājot par iekārtošanu un apkures risinājumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izstāde norisinās no 27. līdz 29. septembrim, un uz to var doties ne tikai tie, kuriem jau ir savs mājoklis, bet arī tie, kas tikai plāno iegādāties vai celt savu īpašumu.

Piedāvājumu klāsts izstādē ir visnotaļ plašs, jo tajā ne tikai var aplūkot apkures iekārtas, kamīnus un krāsnis, bet arī dažādus interjera elementus, durvis, margas un citas noderīgas lietas mājai. Var arī izzināt viedās mājas priekšrocības, kā arī apskatīt modernās tehnoloģijas, piemēram, uzlādes staciju, kas domāta hibrīdauto vai elektriskajai automašīnai. Izstādē var saņemt arī speciālistu konsultācijas ne tikai par īpašuma iegādi un uzturēšanu, bet arī saimniekošanu, lai tā būtu maciņam draudzīga.

Savu piedāvājumu prezentē uzņēmumi un speciālisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Somijas, Gruzijas, Austrijas, Horvātijas un pat Kanādas. Starp pieredzējušiem būvniecības "dūžiem" savu piedāvājumu biznesa inkubatora "Magnetic Latvia" stendā demonstrē arī jaunuzņēmumi. Stendā jaunuzņēmumu pārstāvji stāsta un prezentē viegli pārvietojamas moduļu mājas, ekoloģiskas koka karkasa mājas, gaumīgus dizaina priekšmetus un daudz ko citu.

Paralēli izstādei notiek arī "Būvniecības un tehnoloģiju ringa cīņas", kurās profesionāļi no vadošajām būvniecības nozares kompānijām diskutē par dažādām tēmām, piemēram, ēkas siltumizolāciju un energoefektivitāti, grīdas un sienas sistēmu risinājumiem, ēkas ventilāciju un kondicionēšanu, logu izvēli un montāžu, kā arī citām tēmām, kas ir aktuālas mājoklī. Šeit vari aplūkot "Ringu cīņu" programmu un arī pašus dalībniekus, kas "ies ringā". Tāpat izstādē "ComfortHome" darbojas arī "Green Expo Riga 2019" zaļo sarunu skatuve, kurā tiek prezentētas dažādas aktualitātes un arī norit spraigas diskusijas ar nozares ekspertiem. Tiek diskutēts par novadu reformu un kooperāciju, atkritumu apsaimniekošanu, bioloģisko lauksaimniecību un citām tēmām. Šajā lapā vari lūkot zaļās sarunu skatuves dalībniekus un tēmas.

Foto ieskats izstādē:

Tags

Apkure Būvniecība Gudrā māja Ķīpsala Mājas darbi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form