Laiks paslinkot! Trīs iemesli dārza neuzkopšanai rudenī
Foto: Shutterstock

Rudenī, kad darbu ir aumaļām, jāatrod arī neliels atpūtas brīdis, kad dārza darbiem jāietur pauzīte. Kamēr vieniem šī pauzīte var ilgt līdz pat pavasarim, citiem tā var būt tikai dienu gara.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iedvesmojoties no portāla "Houzz", piedāvājam trīs iemeslus, lai dārzu rudenī neuzkoptu.

Aukstums

Ārā jau ir pietiekami auksts, tāpēc dārza darbus veikt šādā laikā nav patīkami. Rokoties pa zemi, salst rokas, bet aukstie vēji pūš sejā, tāpēc labāk dārza darbus atliec. Neviens taču negrib saaukstēties, vai ne tā?

Dzīvā daba dodas ziemas miegā

Ļoti daudzi kukaiņi, vardes un citi dzīvnieki dodas ziemas guļā tieši tavā dārzā, tāpēc nebūtu patīkami, ja lapu kaudzē netīšām sadedzinātu kādu ezi vai citu dzīvu radību.

Nenovāktie augi ziemā radīs skaistu ainu

Piekritīsiet, ka ziemā īpaši skaisti un romantiski izskatās apsnigušie krūmiņi, kas ir kā lielas kupenas. Kāpēc gan tagad vākt un griezt augus, ja ziemā tie radīs skaistu noskaņu?

Ja tomēr slinkošana nav tavā gaumē, tad šajā dārzu darbu kalendārā varēsi izlasīt, kas darāms dārzā un pagalmā līdz 24. septembrim, bet šeit varēsi izlasīt, kādi darbiņi dārzā jādara visu septembri.

Tags

Aukstums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form