Milzīgie ziloņķiploki un robainās hortenzijas: kādas pērles iegādāties Latvijas Stādu parādē
Foto: Gunta Karitone

Jau pēc divām nedēļām klāt grandiozā Latvijas Stādu parāde Siguldā, kas būs īsti svētki dārzkopjiem, jo vienkopus varēs nopirkt pašus skaistākos augus dārzam, labāko mēslojumu un arī darbarīkus. "Tavs Dārzs" sniedz nelielu ieskatu ar šķirņu jaunumiem, kurus Stādu parādē piedāvās audzētāja Gunta Karitone, kā arī stādaudzētavas "Blīdene", "Lēpes" un "Kaliņi".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Stādu parāde Siguldas Svētku laukumā šogad notiks 21. septembrī. "Tavs Dārzs" jau laikus mudina izdomāt to, kādus stādus ir vēlme iegādāties, jo tas krietni atvieglos andeli. Ja vēl izveidosi sarakstu – tas pasākuma laikā palīdzēs "noturēties rāmjos".

Esam arī sarūpējuši "augu špikeri", kas noderēs, ja savu dārzu šogad vēlēsies papildināt ar ko jaunu, interesantu un arī izmēros iespaidīgu. Zemāk vari lasīt augu aprakstus un aplūkot fotogrāfijas ar augiem, kurus varēs iegādāties arī Stādu parādē.

Tags

Dārza labiekārtošana Dārzs Stādu parāde
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form