Pieci izplatītākie mīti par uzkopšanu
Foto: PantherMedia/Scanpix

Lai māja spīdētu un laistītos, ir nepieciešams tērēt daudz ūdens un tīrīšanas līdzekļu. Mīts vai patiesība?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mīts! Visa pamatā ir zināšanas un pieredze, kā arī pareizas iemaņas, stāsta profesionālās telpu uzkopšanas servisa uzņēmuma "SOL Latvia" valdes locekle Baiba Aneraude.

Lai informētu un mācītu sabiedrību, kā uzkopt, ieguldot minimālus resursus un enerģiju, šodien Rīgā tika atklāta pirmā Tīrības skola Latvijā.

Kursus "Tīrības skolā" pasniegs profesionāļi, kas nevainojami pārzina jaunākās telpu  uzkopšanas tehnikas un videi draudzīgākos tīrīšanas līdzekļus. Ikviens interesents bez maksas varēs gan iemācīties vienkāršus uzkopšanas pamatprincipus, gan uzzināt atbildes uz specifiskākiem jautājumiem telpu uzkopšanas jomā. "Sekojam līdzi pasaules tendencēm, kas nosaka - jo mazāk ķīmijas, jo labāk. Mūsdienu mājsaimniece ir draudzīga videi," skaidro Baiba Aneraude.

Pirmā "Tīrības skolas" lekcija notiks 21. maijā plkst. 15.00 Rīgā, Pētersalas ielā 1. Atkarībā no pieprasījuma turpmāk skola interesentiem tiks atvērta vismaz reizi ceturksnī. Sīkāka informācija par turpmākajiem tīrības skolas pasākumiem un pieteikšanās kursiem būs atrodama SOL Latvia mājas lapā.

Tīrības skolas speciālisti atspēko izplatītākos mītus par uzkopšanu:

Tags

Mājas tīrīšana Spodrība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form