Rīgas apkaimju biedrības var pieteikties bezmaksas atraitnītēm
Foto: mostafa meraji / cc

Jūnijā Rīgas krāšņās dobes iegūs jaunu veidolu – tajās tiks stādītas viengadīgās vasaras puķes, tāpēc atraitnītēm šajās dobēs vairs nebūs vietas. SIA "Rīgas meži" daļas "Dārzi un parki" pārstāvji aicina Rīgas apkaimju biedrību pārstāvjus pieteikties bezmaksas atraitnīšu stādiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atraitnītes rīdziniekus un pilsētas viesus priecēja jau no aprīļa, bet jau jūnijā tās tiks nomainītas ar vasaras puķēm.

"Jums ir iespēja dot atraitnītēm otru iespēju, sastādot tās pie skolām, bērnudārziem, daudzdzīvokļu māju pagalmos un citās publiskas vietās. Atraitnītes piedāvājam no 31. maija līdz 11. jūnijam," raksta "Dārzi un parki" pārstāvji. Viņi atgādina, ka vienā kvadrātmetrā var iestādīt 20 stādiņus.

"Dārzi un parki" pārstāvji aicina apkaimju vadītājus apzināt gribētājus, padodot e-pastā ziņu, uz kuru adresi piegādāt atraitnītes. Rakstīt var e-pastā: Anitra.Tooma@riga.lv. E-pasta vēstulē atraitnīšu interesentiem jānorāda cilvēka tālruņa numurs, kas sagaidīs stādus, vēlamais stādu skaits un vietas, kur puķes tiks stādītas.

Savukārt šeit vari uzzināt citu interesantu informāciju par Rīgas puķudobēm pavasarī.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Dārzs Dārzs pilsētā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form