Ūdens vai turētājs: Eksperimentā pierādīts nedrošākais egles nostiprināšanas veids
Foto: Kadrs no video

Kamēr vieni eglīti liek stikla burkās ar ūdeni vai smiltīm, tikmēr citi izvēlas to nostiprināt speciālā egļu turētājā. ASV Patēriņa preču drošības komiteja veikusi eksperimentu, kurā parāda, kurš ir nedrošākais egles nostiprināšanas veids – egle, kas ievietota ūdenī vai turētājā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Eksperimentā izmantotas divas egles. Viena no tām ir turēta ūdenī, bet otra ir turētājā. Tajā pierādīts tas, cik svarīgi ir eglīti apliet un to ievietot ūdenī, jo šāda eglīte būs krietni drošāka.

"Sausa eglīte deg ātrāk par avīzi," teikts ASV Patēriņa preču drošības komitejas aprakstā.

"Tava Māja" aicina būt uzmanīgiem svētku svinētājiem, kā arī ņemt vērā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ieteikumus, lai pasargātu sevi un savu īpašumu no nelaimes.

Pārliecinies ne tikai par elektrisko spuldzīšu virteņu tehnisko stāvokli un to piemērotību iekštelpām vai arī pagalmam, bet arī neaizmirsti, ka sveces nedrīkst atstāt bez uzraudzības. Liec aiz auss arī VUGD padomu – svecītes dedzināt eglītē ir ļoti bīstami.

Tags

Ziemassvētki Ziemassvētku eglīte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form