Atcelti tradicionālie rožu svētki Tukumā
Foto: Shutterstock

Covid-19 pandēmija šogad ir mainījusi daudzu pasākumu norisi, tajā skaistā arī tradicionālos rožu svētkus Tukumā, kuri šogad nenotiks.

Kā savā paziņojumā "Facebook" ziņo pasākuma organizatori, šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā vērā Covid-19 neprognozējamo epidemioloģisko attīstību un izsludināto ārkārtējo situāciju Latvijā. Svētki no 16. līdz 18. jūlijam šogad Tukumā nenotiks.

Pasākuma organizatori – Tukuma novada pašvaldība – nolēma svētkus pārcelt uz 2021.gadu. "Priecē vienīgi apziņa, ka vasara būs un rozes ziedēs. Tāpēc aicinām vasarā vienalga braukt uz Tukumu pēc smukuma!" raksta pasākuma pārstāvji.

"Tavs Dārzs" jau ziņoja, ka ārkārtējās situācijas dēļ Rundāles pils nolēmusi šogad atcelt tradicionālos dārza svētkus, kas bija paredzēti 27. jūnijā. Tāpat atcelti arī krāšņie peoniju svētki LVM Kalsnavas arborētumā.

Tags

Dārzs Rozes Tukums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form