Eksperiments: no eglēm un Kaukāza plūmēm 10 gadu laikā izveidotas interesantas skulptūras

Eksperiments: no eglēm un Kaukāza plūmēm 10 gadu laikā izveidotas interesantas skulptūras
Foto: Privātais arhīvs

Kā saka agronome Maija Veinberga, tad šobrīd modē ir koki uz kātiņa. Palūkojoties veikalu un stādu tirgus piedāvājumā, jāsecina, ka tā tiešām arī ir. Arī Ināra Vīksna vēlējās modernus dārza dekorus, tomēr, tā kā "kātiņa koki" veikalā izmaksājuši dārgi, tad izlēmusi eksperimentēt un veidot interesantas skulptūras pati.

Eksperimentā tika izmantotas parastās egles un Kaukāza plūmes.

Vīksna stāsta: "Iesākumā tas tiešām bija kā joks un eksperiments. Veidošana bija tīra improvizācija, vērojot katru egli un plūmi atsevišķi. Nu jau laikam nedaudz vairāk kā 10 gadus veidoju kokus. Sākumā ar parastajām dārza šķērēm, bet pēdējos gadus izmantoju trimeri, jo katru gadu apjoms aug… Egles viegli padodas veidošanai, kad tās izdzinušas jaunos dzimumus. Nesen pabeidzu kārtējos "frizēšanas" darbus."

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Tavs Dārzs iesaka