Foto: Dārzs Igaunijā, kurš plūca laurus rudens ainavu konkursā
Foto: DELFI Aculiecinieks

Skaistāko namu un dārzu konkursi tiek rīkoti regulāri – gan novados un pilsētās, gan valsts mērogā. Mūsu kaimiņu, igauņu, portāls "Delfi Dekor" septembrī izsludināja skaistāko dārzu konkursu "Rudens dārzā", kurā nu noskaidrots uzvarētājs. Kā izskatās rudenīgākais dārzs Igaunijā un kādi dārzi pretendēja uz uzvaru, lūko rakstā tālāk!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Par uzvarētāju portāla komanda pasludināja Olgas dārzu, kurš atrodas Jēvelhtmes apkaimē. Lūk, cik gan košs un ziediem bagāts ir Olgas dārzs rudenī! Tajā zied ne tikai flokši un dzeltenās rudbekijas, bet arī košumkrūmi. Ļoti mīlīgs dārza akcents ir kaķīša dekors, kurš piestiprināts pie margām.

"Gandrīz visi ziedi manā dārzā ir jau pārziedējuši, bet mans dārzs rudenī ar skujeniem un košumkrūmiem izskatās ne sliktāk kā vasarā! Mēs ļoti dievinām savu dārzu, apbrīnojam to katrā gadalaikā," stāsta skaistā dārza saimniece.

Savukārt zemāk vari aplūkot pārējo konkursantu fotogrāfijas! Iespējams, ka tajās atradīsi kādu noderīgu ideju savam dārzam!

Tags

Dārza labiekārtošana Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form