Foto: Krahs arī ziedu saloniem – Nīderlandē iznīcina tūkstošiem augu
Foto: AFP/Scanpix/LETA

"Covid-19" izraisošais vīruss ir ietekmējis daudzas nozares, kas pašlaik piedzīvo grūtus laikus – to vidū arī ziedu tirgotāji, kas spiesti iznīcināt savu krāšņo produkciju. Tā tas noticis arī Nīderlandē.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

Kā redzams ziņu aģentūras "AFP" uzņemtajos fotoattēlos, Ālsmērā tiek iznīcināti krāšņi ziedu pušķi – rozes, tulpes un citi augi. Kā norāda "AFP", ziedu saloni zudušā pieprasījuma dēļ ir spiesti iznīcināt savu produkciju.

Lielā placī stāv sarindoti desmitiem ziedu trauku, kuri pēc tam tiek tukšoti un mesti uz lentes.

Nīderlandes valdības noteiktie ierobežojumi, lai cīnītos ar jauno koronavīrusu, ir ietekmējuši arī slaveno pavasara ziedu paradīzi Keukenhofas dārzu. Kā vēsta informācija Keukenhofas dārza mājaslapā, tradicionālā ziedu izstāde "Keukenhof Flower Exhibition" savas durvis apmeklētājiem nevērs 21. martā.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Nīderlande
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form