Gudri padomi, kā izmantot vietu zem izlietnes
Foto: Shutterstock

Izlietne virtuvē, izlietne vannasistabā un kādam, iespējams, arī tualetē. Tā kā bez šīs santehnikas neiztikt, tad neizbēgami jādomā arī par to, kā pēc iespējas efektīvāk un kompaktāk izmantot katru vietu telpā, ieskaitot arī to, kas atrodas zem izlietnes.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visbiežāk cilvēki izvēlas zem izlietnes izveidot nelielu kumodi, plauktus vai skapīti, un šāds risinājums noteikti ir pareizs. Vai tie būtu vaļēji vai slēgti plaukti, šī ir ļoti piemērota vieta, kur glabāt visus nepieciešamos tīrīšanas līdzekļus, kosmētiku, dažādas ierīces un dvieļus.

Virtuvē praktiskākais risinājums noteikti ir miskastes izlikšana zem izlietnes. Tādā veidā būs ērti izmest atkritumus, kas radušies ēst gatavošanas procesā.

Ja nu gadījumā nav nepieciešamības pēc plauktiem vai arī negribas aizpildīt jau tā šauro telpu ar mēbelēm, izvēlies ko līdzīgu šim risinājumam, kur vieta zem izlietnes izmantota dvieļu glabāšanai.

Vai tā būtu virtuve vai vannasistaba, rūpīgi pārdomā, kā visi nepieciešamie priekšmeti šeit tiks glabāti, jo jāpadomā arī par praktiskumu. Ja plaukti ir dziļi un viss būs salikts līdz tālākajam kaktam, tad būs grūti ko saskatīt un arī sakārtot.

Gana praktiski būs zem izlietnes salikt dažāda izmēra grozus, kur likt netīro veļu, dvieļus, mazākos grozos - veļas pulveri, fēnu, kādus kosmētikas līdzekļus, tualetes papīra ruļļus un citus priekšmetus.

Vieta zem izlietnes būs ērtāk izmantojama, ja papildus plauktiem būs padomāts arī par to, kur visus priekšmetus salikt. Piemēram, fēnam noderēs kāds groziņš, matu sukām - spainītis vai trauks, kosmētikai - atsevišķa kārba vai groziņš utt.

Starp citu, arī vaļēji plaukti vannasistabā var būt praktiski - izkārto uz tiem salocītus dvieļus, burkās vai stikla traukos ieber veļas pulveri, mazākos trauciņos saliec vates plāksnītes, bet noteikti atstāj vietu arī kaut kam dekoratīvam, parūpējies par kādu ziediņu vāzītē vai aromātisku sveci.

Ja plauktu vai mēbeļu telpā jau tā šķiet par daudz, izmanto šo vietu dvieļu karināšanai un žāvēšanai. Labāk tos glabāt šeit, kur tāpat ir brīva vieta, nekā aizņemt vēl vietu pie sienas uz āķīšiem.

Vaļējus plauktus var aizsegt ar elegantiem aizkariņiem, kas pieskaņoti telpas interjeram, turklāt šāds risinājums noteikti radīs mājīgāku noskaņu par jebkurām durtiņu mēbelēm.

Tags

Izlietne
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form