Retro vai skandināvu: dažādi mājokļu stili un padomi to ieviešanai
Foto: Shutterstock

Atturīgais skandināvu, "rustic", klasiskais vai austrumnieciskais? Ja nevari izlemt, kurš stils būtu piemērotākais tavas dzīves telpas iekārtošanai, nelielajam remontam vai skata atsvaidzināšanai, piedāvājam ar piemēru palīdzību aplūkot, kā tie iederas dažādu izmēru mājokļos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Cik ērti gan būtu, ja pirms mēbeļu, krāsu bundžu vai interjera detaļu iegādes veikalā tās varētu gluži kā drēbes pielaikot izvēlētajai vietai! Lai gan šāds variants nav realizējams, realitātei pietuvinātu priekšstatu iespējams gūt, pētot fotogrāfijas no dažādiem mājokļiem un pievēršot uzmanību stilam raksturīgo elementu saspēlei.

Kamēr vienam industriālais stils ar vēsajiem toņiem, betona plāksni galda vietā un ķieģeļu sienām liek zosādai pārskriet pār kauliem, cits tajā var justies pat ļoti mājīgi. Tas pats sakāms arī par krāsu izmantošanu – ir cilvēki, kuri savu dzīvi pat nevar iedomāties bez spilgtiem toņiem, turpretī skandināvu minimālisma piekritēji interjerā pieturas pamatā pie baltās krāsas un pasteļtoņiem.


Stilu ir ļoti daudz un katram ir kāda detaļa, kas to raksturo un izceļ. Visi kā viens var lieliski izskatīties mājoklī, taču svarīgi atrast to variantu vai vidusceļu, kas saskan ar tavu personību un ļauj telpā justies ērti! Turpinājumā iepazīsties ar interesantiem mājokļu stāstiem gan Latvijā, gan citur pasaulē, kā arī uzzini, kā katru stilu pielāgot konkrētai telpai.

Tags

Iedvesma Interjera idejas Krāsas interjerā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form