BBC sporta raidījuma studijā izmantots Latvijā radīts gaismas objekts
Foto: Publicitātes foto

19. oktobrī pirmo reizi kanālā ''BBC Two" sporta raidījumā ''The Premier Leaugue Show" kā viens no galvenajiem šova logo atribūtiem izvēlēts latviešu uzņēmuma ''UNIQCUBE'' gaismas kubs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Gaismas kuba iegāde BBC sporta šovam esot bijis negaidīts pavērsiens, bet īpašu prieku esot sagādājušas labās atsauksmes un produkta ievietošana šovā, pastāstīja uzņēmuma vadītāja Anna Sedleniece.

Kā tad radusies ideja par neparasto gaismas ķermeni? Anna stāsta, ka ideja dzimusi īsi pēc studiju beigšanas. ''Mans tēvs ir scenogrāfs kā arī mākslinieks vairākos muzejos, un es palīdzēju viņam taisīt izstādi, kurā viņš griestos iekāra kubveidīgas lampas. Man ļoti patika kā tās izskatās arī dzīvoklī un pēc vairākām pozitīvām draugu atsauksmēm es sapratu, ka tā varētu būt arī ļoti laba biznesa ideja. Lampām vajadzēja izdomāt citādāku konstrukciju, lai tās varētu novietot uz jebkādas virsmas, kā arī, lai būtu iespēja nomainīt spuldzīti. Izveides un testēšanas process bija daudz ilgāks nekā domāju, taču gala rezultātā izdevās izveidot vēlamo – ''mood'' kubu jeb lampu, kas domāta atmosfēras un noskaņojuma veidošanai.'' Lai gan liels uzsvars ir tieši individuāla dizaina izveidei, ir pieejami arī gatavie dizaini, kurus veido Annas brālis, arhitekts Atis Sedlenieks. Lampas dizains varot būt jebkas – fotogrāfijas, zīmējumi, bildes, grafikas, tekstūras… līdz ar to tā ir ideāla gan kā dāvana, gan kā dizaina priekšmets interjerā, gan korporatīviem nolūkiem vizuālās identitātes izcelšanā.

BBC sporta raidījuma studijā izmantots Latvijā radīts gaismas objekts
Foto: Publicitātes foto

Kā lampa nonākusi uz otru pasaules malu, turklāt tik atpazīstamā ziņu kanālā, plašāk stāsta pati idejas autore. ''BBC kanāls lampu pasūtīja mūsu mājaslapā. Raidījuma veidotāji paši mūs atrada un uzrunāja. Varbūt viņi mūs redzēja dizaina izstādē ''Maison&Objet'' Parīzē, bet tas ir tikai minējums. Ļoti iespējams, ka viņi mūs atrada vienkārši meklējot internetā, jo pagaidām nezinām citu uzņēmumu, kas piedāvātu šādu pakalpojumu.''

Personalizētas lampas izstrādes process ir šāds – ar klienta iesūtītajām bildēm tiek veidots lampas dizaina makets. Kad tas ir apstiprināts, tad uzsāk lampas izveidi. ''Lai arī jau sākumā noskaidrojām, ka lampa domāta raidījumam, nekad jau nevar zināt, vai tā tiešām līdz turienei arī nonāk. Pēc lampas nosūtīšanas saņēmām ļoti labas atsauksmes un pagājušajā ceturtdienā lampa parādījās arī raidījumā. Lampa viņiem patīk un tā arī turpmāk tur tiks iekļauta,'' sajūsmināti pastāstīja Anna.

Raidījuma veidotāji paši mūs atrada un uzrunāja. Varbūt viņi mūs redzēja dizaina izstādē ''Maison&Objet'' Parīzē, bet tas ir tikai minējums. Anna Sedleniece
BBC sporta raidījuma studijā izmantots Latvijā radīts gaismas objekts
Foto: Publicitātes foto

Iknedēļas sporta šovā populārās ziņu vadītājas Gabijas Loganas vadībā noris padziļinātas intervijas ar lielākajām Premjerlīgas zvaigznēm. Premjerlīga ir skatītākā sporta līga pasaulē, kuras TV auditorija ir 4,7 miljardi cilvēku.

''UNIQCUBE'' ir dizaina lampu jeb gaismas kubu ražotājs, kas piedāvā gan gatavus dizainus, gan personalizēšanas iespēju. Aktīvu darbību uzņēmums uzsāka 2016. gadā, lampu izplatīšana attīstās un šobrīd lampas savas mājas ir atradušas jau 17 dažādās valstīs. Kā arī šī gada septembrī uzņēmums ņēma dalību vienā no lielākajām interjera un dizaina izstādēm pasaulē – ''Maison&Objet'' Parīzē.

Tags

Apgaismojums Ražots Latvijā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form