Piecas idejas netradicionāliem plauktiem mājokļa interjerā
Foto: Shutterstock

Plauktiņi mājoklī ir liels ieguvums, jo tajos var ne tikai novietot grāmatas, bet arī dažādas mīļlietiņas. Lai gan mājoklī pie sienām ir ierasts piestiprinātus klasiskus plauktus, ļaujies radošuma lidojumam, lai plauktus savā mājoklī padarītu par īstu interjera odziņu!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iedvesmojoties no portāla "Manonamai.lt", piedāvājam piecus neparastus risinājumus plauktiņiem, kas pat būs izveidojami paša spēkiem.

Ļoti vienkāršs risinājums plauktiem būs tieši vecās koka kastes vai groziņi. Tikai jāņem vērā, ka tās pirms likšanas pie sienas ir jāattīra, vajadzības gadījumā jānoslīpē un jānokrāso sev vēlamajā krāsā. Ja ir pārņēmis slinkums, tad kastes var nevis rūpīgi nokrāsot ar otiņu, bet tās nopūst ar krāsu flakoniņiem. Atceries – kastes vai groziņi ir kārtīgi jānostiprina, lai tās izturētu grāmatu vai citu lietu svaru.

Arī neizmantotām vai savu laiku nokalpojušām kāpnēm vari piešķirt jaunu dzīvi, jo arī tās var būt kā alternatīva plauktiņam. Lūk, modes dizaineres Daces Bahmanes - Krieviņas mājoklī kā reiz ir rasts šāds risinājums! Uz tā ir novietoti ne tikai augi, bet fotogrāfijas rāmīšos, kā aŗi citas lietas.

Piecas idejas netradicionāliem plauktiem mājokļa interjerā
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Visai neierasts risinājums būs arī plaukts, kas izveidots no veca čemodāna. Šajā gadījumā gan izvērtē to, cik platu plauktu vēlēsies, jo čemodāna izmēri ir visai ievērojami. Kā iesaka portāls, tad čemodānu var droši pārgriezt uz pusēm, jo tad plaukts nebūs tik liels. Lai tas labāk turētos pie sienas – čemodānu vēlams piestiprināt pie saplākšņa, bet tikai tad stiprināt pie sienas.

Urbānā mājokļa interjerā lieliski izskatīsies plaukti, kas ir izveidoti no caurulēm. Dāžādas metāla caurules būs lielisks un neparasts balsts dažādām sīkumlietām un grāmatām. Savukārt lietderīgo ar patīkamo varēsi apvienot, ja plauktus izveidosi kā šūpoles. Tiesa, tas nebūs pats stabilākais plauktiņš, bet viens no stilīgākajiem gan! Jebkurā brīdī varēsi šūpoles atbrīvot, bet tad ar tām šūpoties gluži kā bērnībā.

Lūk, vēl pāris radoši risinājumi neparatiem plauktiem:

View this post on Instagram

A post shared by 3 Crafty Bears (@3craftybears) on Nov 20, 2016 at 6:56pm PST

View this post on Instagram

A post shared by 🅛🅐🅤🅡🅐 🅒🅞🅦🅔🅛🅛 (@talking_terrace) on Apr 28, 2018 at 1:50am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Sabine Aigi (@sabineaigi) on Jan 23, 2018 at 6:05am PST

View this post on Instagram

A post shared by V i c t o r i a H e l l u m 🌱 (@plant_joy) on May 3, 2018 at 2:12am PDT

View this post on Instagram

A post shared by @mldesigners on Oct 31, 2018 at 1:13am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Sammy D (woodworker, CT) (@pigtailsandpowertools) on Jun 19, 2018 at 4:55am PDT

Tags

Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form