Saules pielieta: 7 idejas virtuves uzfrišināšanai dzeltenā krāsā
Foto: Shutterstock

Saules krāsa – tā viennozīmīgi var raksturot dzelteno krāsu, kas telpā ienes gaišumu, spilgtumu un arī kripatiņu košuma. Lai gan parasti mājokļu virtuvēs nav ierasts dzeltenās krāsas salikums, mājoklī var ļauties eksperimentam, iekārtojot šo telpu dzīvespriecīgajā saules krāsā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iedvesmojoties no portāla "Houzz", piedāvājam ieskatu saules pielietajās virtuvēs, kur izmantota tieši dzeltenā krāsa.

Virtuves skapīši

Ne tikai sienas var būt dzeltenā krāsā! Arī skapīšus var izvēlēties spilgtajā krāsā. Kā atgādina "Houzz", tad dzeltenajai krāsai ir vairākas nokrāsas, iespējams, pie sirds labāk iet banānu dzeltenā vai citrondzeltenā krāsa.

Virtuves "saliņa"

Dzeltenais akcents var kļūt par lielisku veidu, lai nodalītu telpu, piemēram, tas ļoti labi kalpos studio tipa dzīvokļos, kur virtuve ir apvienota ar vannasistabu. Turklāt – šī virtuves "saliņa" var būt labs piemērs, kā mazos daudzumos telpā ienest dzelteno krāsu.

Sienas akcents

Vēl viens veids, kā ienest telpā dzelteno krāsu, ir visai klasisks, proti, nokrāsot sienu. Sienu var daļēji akcentēt vai krāsot visu dzeltenu.

Turklāt – nav teikts, ka tā var būt tikai siena. Kāpēc gan par akcentu neizvēlēties slīpos griestus? Šajā rakstā vari aplūkot sešus radošus sienu krāsojumus, kuri realizējami paša spēkiem.

Niša

Dzeltenā krāsa var kļūt arī par telpas "odziņu". Kā redzams fotoattēlā zemāk, tad tā izceļas uz melnās virtuves iekārtas. Starpcitu – tieši šajā gadā melnās virtuves ir topa augšgalā.

Tāpat ar dzelteno krāsu var akcentēt plauktiņu sienas.

Aizsargpanelis

Saules krāsā var izvēlēties arī aizsargpaneli, lai pasargātu savu sienu no dažādiem netīrumiem. Turklāt - tam nav obligāti jābūt aizsargpanelim, jo sienu var pasargāt no netīrumiem arī flīzes.
Šeit noteikti talkā var nākt interjera dizainers, kurš ieteiks labāko risinājumu.

Virtuves tehnika

Ierasts, ka virtuves tehnika ir melnā vai pelēkā krāsā, bet spilgtumu telpai "piešaus" ierīces, kas izvēlētas dzeltenā krāsā. Jā, veikalos tādas noteikti nav atrodamas, tāpēc nāksies papūlēties, lai atrastu virtuves tehniku dzeltenā krāsā.

Grīda

Arī grīdas var akcentēt dzeltenā krāsā, piemēram, tās var būt gaumīgas flīzes vai pat paklājs ar dzelteniem akcentiem. Grīdu lieliski papildinās arī dzelteni krēsli.

Tags

Interjera idejas Krāsas interjerā Krāsu izvēle Virtuve Virtuves mēbeles Virtuves tehnika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form