10 ilgi ziedošas ziemcietes, kas neprasa priekšzināšanas dārzkopībā
Foto: Shutterstock

Ne katram ir iespēja visu savu brīvo laiku veltīt dārza darbiem, taču gribas jau tās skaistās dobes un apzaļumojumus mājas tuvumā, tāpēc šādās reizēs jo īpaši jāpiemeklē augi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai atvieglotu izvēli, kādus augus tad izvēlēties apstādījumiem, Nacionālā Botāniskā dārza vadošā dārzkopības speciāliste Marija Semerova iepazīstina ''Tavs Dārzs'' lasītājus ar desmit dažādām ziemcietēm, kuras noderēs, veidojot apstādījumus un puķudobes pie mājas gan pilsētā, gan laukos. Kopšana neprasīs pamatīgas priekšzināšanas dārzkopībā un milzīgas fiziskas pūles.

''Šīs ziemcietes savā būtībā ir ļoti vienkāršas un dažam, pirms saaugsies un sasniegs savas pievilcības augstāko līmeni, liksies pat necilas. Taču jau pirmajā gadā tās visas augšanas sezonas laikā pievilinās daudz dažādus tauriņus un lidojošus kukaiņus, kuriem šo ziemciešu ziedu putekšņi būs bagātīgs barības avots, bet dārzs kļūs par neparastu un noslēpumainu pasauli tās kopējam un līdzcilvēkiem.''

Tags

Apstādījumi Dārzs Ziemcietes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form