Trīs 'Instagram' konti ar skaistiem dārziem, kas būs iedvesmas avots
Foto: Ingunas dārzs/Andris Smilšarājs; instagram.com/charlottegardenflow

Dārzā iedvesma ir vajadzīga, lai ne tikai ieplānotu jaunas un skaistas dobes, bet arī saņemtos dārza darbiem. Šoreiz "Tavs Dārzs" ir atradis skaistus dārzus, kuros var virtuāli paviesoties ar "Instagram" starpniecību.

Katrs no šiem dārziem ir viens par otru skaistāks. Kā nu ne, ja saimnieki to lološanā ieguldījuši visu savu sirdi un dvēseli.

Pirms lielā darbu cēliena "Tavs Dārzs" mudina papriecēt acis, lūkojoties iedvesmojošos piemēros no trim dažādiem dārziem. Viens dārzs atrodas Latvijā, otrs ir Nīderlandē, bet vēl viens meklējams Zviedrijā. Vari ne tikai gūt kripatiņu iedvesmas kādas dobes izveidei, bet arī šajos kontos varēsi rast idejas taciņu labiekārtošanai un ne tikai. Ja šķiet, ka ar šiem trim kontiem ir par maz, tad lūkojies "Tavs Dārzs" 2019. gada ciemošanās stāstu izlasē, kurā mēs pērn viesojāmies pie dārzu īpašniekiem, telpaugu mīļiem, stādaudzētājiem un selekcionāriem Latvijas malu malās.

Lūko zemāk skaistus dārzus, kas viennozīmīgi kalpos kā lielisks iedvesmas avots sava dārziņa izveidei vai jau esošā pilnveidošanai! Lai veicas!

Tags

Dārza labiekārtošana Dārzs

Comment Form