Citādākas idejas mafinu pannas pielietojumam
Foto: Shutterstock

Ja mafinu panna tavās mājās tiek izmantota vien tajās retajās reizēs, kad tiek cepti sulīgie kēksiņi, iespējams, vērts apsvērt domu par plašāku tās pielietojumu, jo variantu ir ļoti daudz. Un, ja kāda mafinu panna kļuvusi par nelietojamu kēksiņu cepšanai, arī šādām situācijām ir labas idejas, kā to lietderīgi izmantot.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iesākumā par idejām, kā pannu likt lietā, ja tomēr plāno tajā laiku pa laikam arī izcept kēksiņus. Laikā, kad aktuāli sēt dažādas sēklas un audzēt dēstus, aizlienē ideju par iedobju sagatavošanu zemē, lai būtu vieglāk sadalīt sēklas un sastādīt tās vienādos attālumos vienai no otras.

Svaigo zaļumu sezonā atceries par tās pielietojumu zaļumu sasaldēšanai. Smalki sakapā zaļumus, sadali pa pannas iedobītēm, pārlej ar eļļu un liec saldētavā. Pēc sasalšanas zaļumu ''mafinus'' var salikt kādā traukā vai maisā un uzglabāt saldētavā.

A post shared by Karly (@karma.go) on Nov 14, 2016 at 8:40pm PST

Mafinu panna var visai labi noderēt brīžos, kad esi pievērsies kādiem šūšanas darbiem, it īpaši tad, ja tas prasa vairākas dienas. Lai kaut kādas sastāvdaļas nepazustu, izmanto pannas priekšrocību ar iedobēm.

Mafinu pannā var salikt tējas sveces un izveidot interesantu kompozīciju. Šādi iegūsi iespēju vienviet iegūt spilgtu apgaismojumu, tāpēc pannu ar svecēm var likt uz galda vai kur citur.

A post shared by @hearttocreate on Jan 2, 2016 at 6:31pm PST

Nereti bērniem visi mazie nieciņi pazūd nebūtībā, tāpēc izmanto šo pannu, lai nenozustu pat mazākās rotaļlietas.

Reizēs, kad jāliek kopā kāda mēbele vai kas cits, kā procesā izmantojamas daudz un dažādas detaļas, izmanto pannu, kur to visu salikt, lai nekas nepazustu.

Lai atvieglotu sarūpēto gardumu pārnēsāšanu no virtuves uz pulcēšanās vietu, izmanto mafinu pannu, lai reizē aiznestu vairākas glāzes, ja nu pa rokai nav paplāte.

A post shared by Zach Paddock (@zpaddock) on Feb 15, 2014 at 7:59pm PST

Ja mafinu panna savu laiku nokalpojusi un nu var tikt izmantota citiem nolūkiem, aizlienē kādu no šīm idejām. Kā piemēram, iedobes var visai labi kalpot, saberot tajās kādus sīkus niekus, piemēram, skrūves, naglas vai citus piederumus, kas tanī brīdī nepieciešami.

A post shared by Mel Ridley (@countryfirsts) on Sep 23, 2016 at 8:28am PDT

Pat, ja panna jau sen kā apsūbējusi, to var izmantot apstādījumu veidošanai. Ļoti labi tajā izskatīsies tieši dažādi sukulenti, kuriem arī augšanai nav vajadzīgs liels augsnes daudzums.

Lūk, gaumīgs piemērs, kur parādīts, ka arī pavasara puķu stādiņus var viegli pārnest stādīšanai dārzā šādā veidā, vai pat atstāt tās turpat, radošākai kompozīcijai.

A post shared by RoseCandi Flowers (@rosecandi) on Jan 25, 2014 at 3:41pm PST

Bet tikpat labi mazos stādiņus ar visiem puķupodiem var likt mafinu pannā.

A post shared by K. Andre (@k_dre5) on Aug 29, 2013 at 1:56pm PDT

Ja esi ķēries pie krāsošanas darbiem, bet negribas iekaltēt krāsu, atstājot atvērtas krāsu bundžas, izmanto nederīgo pannu šim nolūkam. Katrā nodalījumā var ieliet savu krāsu un ērti iemērkt otu. Šī metode, saprotams, nederēs sienu krāsošanai, jo rullīti iemērkt neizdosies, bet maziem krāsošanas darbiem šī ideja pat ļoti derēs.

Kas attiecas uz krāsošanu, līdzīgi mafinu pannas iedobes var izmantot gleznojot, krāsu lejot šajās iedobēs.

Vēl mafinu panna var noderēt daudzo rotaslietu glabāšanai.

Starp citu, arī virtuvē mafinu pannai var būt visai dažādi pielietojumi, cepot ne vien mafinus, bet arī omletes, pasniegt uzkodas un ne tikai. Vairāk par pannas pielietojumu kulinārijā, lasi šeit.

Tags

Virtuves piederumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form