Maciņam draudzīgas pārvērtības vannasistabā: 15 idejas telpas uzfrišināšanai
Foto: Shutterstock

Vanansistaba sauc pēc pārvērtībām, bet kontā nav vairāki simti eiro kārtīgam remontam? "Tava Māja" piedāvā risinājumus maciņam draudzīgai vannasistabas uzfrišināšanai, kas nemaksās pusi karaļvalsts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iedvesmojoties no portāla "Houzz", aplūkojam dažādus risinājumus, lai veiktu maciņam draudzīgus uzlabojumus vannasistabā. Tas uzreiz nenozīmē, ka jādara pilnīgi viss minētais, bet vari lemt par labu vienai lietai vai vairākām, ja rocība atļauj.

Lūk, saraksts ar lietām, kas jādara, lai ienestu jaunas vēsmas šajā telpā:

 • Nomaini aksesuārus, kas ir uz izlietnes, piemēram, ziepju trauku vai zobu birstīšu turētāju;
 • Uztaisi lielo revīziju izlietnes virsmai – paturi lietas, kas uz tās labi izskatās, bet pārējās lietas pārvieto citviet. Piemēram, aizvāc no skata prom zobu pastu, skūšanās putas, radi vidi, kas būtu gluži kā viesnīcā!
 • Papildini telpu ar kādu dekoru, piemēram, kādu sveci, kuru iedegt, kad vannojies, vai arī dvieļus sakārto skaistā groziņā. Kā iesaka "Houzz", var pat izdomāt maciņam vēl draudzīgākus dekorus, piemēram, dabas veltes, kas necik neizmaksās! Tas var būt jūras krastā atrasts gliemežvāks, neparastas formas akmens vai arī čiekuri, kas glīti sakārtoti caurspīdīgā traukā.
 • Kā vairākkārt atkārtojušas interjera dizaineres – telpā svarīgs aspekts ir apgaismojums. To der atcerēties arī vannasistabas iekārtojumā! Telpu var papildināt arī ar nelielu galda lampu. Sākumā gan veic cenu aptauju dažādos veikalos, lai nesanāk "iegrābties" ļoti neizdevīgā un dārgā precē;
 • Telpu var papildināt arī ar mēbelēm, kas nemaksās pusi karaļvalsts, piemēram, nelielu galdiņu, kur novietot vīna glāzi vai arī krēslu, kur novietot dvieļus.

Photo by Dufner Heighes Inc - Search bathroom pictures
 • Spoguļa maiņa vai uzfrišināšana. Katram maciņa rocība ir atšķirīga, tāpēc pārmaiņas viennozīmīgi var izpausties dažādi, piemēram, var nomainīt vannasistabas spoguli pret pilnīgi jaunu, bet var arī lemt par kaut ko lētāku, proti, rāmja pārkrāsošanu.
 • Mākslas darbs pie sienas. Nē, nav uzreiz jāskrien uz veikalu pēc jaunām lietām! No citām istabām var atnest kādu mākslas darbu rāmītī, tāpat kādu iemīļotu attēlu var izprintēt un ielikt rāmī, kā arī var sienas papildināt ar mazo ķiparu zīmējumiem, kas telpai piešķirs rotaļīgumu.
 • Telpai omulīgāku izskatu piešķirs arī kāds augs! Tikai ņem vērā to, ka telpā bez loga tas neizdzīvos, tāpēc šajā gadījumā var lemt par labu mākslīgajiem augiem, kuri reizēm uz mata tiesu izskatās kā īstie!
 • Vēl viens maciņam draudzīgs risinājums – vannasistabas aizkaru nomaiņa.
 • Tāpat var nomainīt arī vannasistabas paklājiņu, kurš, iespējams, savu laiku jau ir nokalpojis.
 • "Houzz" arī iesaka ļauties uzreiz pamanāmākām pārvērtībām, proti, sienu krāsošanai. Jaunā sienas krāsa viennozīmīgi uzreiz mainīs telpas izskatu.
 • Sienas uzlīmes. Ja sienu krāsošana šķiet dārgs risinājums, tad var apsvērt domu par sienas uzlīmēm! Tas var būt ne tikai kāds uzmundrinošs vai asprātīgs citāts, bet tās var būt arī uzlīmes kaut vai ar puķēm, apļiem vai dzīvniekiem.
 • Drēbju vai dvieļu turētājs. Par to var kalpot kaut vai trepes, kuras telpai piešķirs nedaudz lauciniecisku pieskaņu.
View this post on Instagram

A post shared by Ania (@my_sweet_little_home) on May 5, 2019 at 4:28am PDT
 • Pēc mazgāšanās allaž tiek izmantots dvielis, kā arī halāts. Varbūt ir pienācis laiks pārmaiņas sākt tieši ar sevi, proti, nomainot veco halātu pret jaunu?
 • Vēl viens lēts risinājums ir skapīšu rokturu nomaiņa. Lēts un arī diezgan viegls process!

Tags

Interjera idejas Vannasistaba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form