Radošas idejas, kā mājās izmantot kēksiņu formas
Foto: Melissa / cc

Kēksiņu forma, protams, ir lielisks palīgs gaumīgo kārumu cepšanā, taču, izrādās, to ir iespējams izmantot vēl vismaz piecos oriģinālos veidos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirmais un noteikti vislabākais šīs pannas izmantošanas veids ir kēksiņu cepšana, jo šīs formas palīdz neizslīdēt mīklai, noturēt nepieciešamo formu un vienmērīgi izcept gardo kārumu. Pirms iepazīsties ar radošajiem formas izmantošanas veidiem, atceries, ka panna noderēs arī primārām vajadzībām. 

Kēksiņu forma var tikt izmantota arī nedaudz atšķirīgākiem ēdiena pasniegšanas veidiem, piemēram, uzkodām un mērcēm. Pateicīgā izmēra dēļ, šajās formiņās var ieliet dažāda veida mērces un blakus pasniegt uzkodas, kuras iemērcēt. Šāda pasniegšana izskatās gana radoši un interesanti. 

Ja esi māksliniecisks cilvēks, kas labprāt pievēršas gleznošanai, tad jautājums par krāsu uzglabāšanu varētu būt aktuāls, lai netiktu notraipītas visas iespējamās malas. Šādam nolūkam var tikt izmantota šī forma, kur katrā mazajā nodalījumā tiek ievietota krāsu bundžiņa. Droši, praktiski un ērti.

Ja vēl neesi ierīkojis rotu uzglabāšanas statīvu, vai arī uz tā jau kļuvis par maz vietas, ņem talkā šo veidni un izkārto savu rotu kolekciju šeit.

My Life Under The Bus

Pateicīgās formas ļauj izpausties ziepju un sveču gatavošanā.

Kas to būtu domājis, ka mafinu pannu var izmantot arī kā glāžu pasniegšanas paplāti? Ja glāzes ir attiecīgā izmērā, nav jāuztraucas par to apgāšanos un nestabilo pārvietošanu.

Some Day I'll Learn

Lieldienas jau vairs nav aiz kalniem, tāpēc der prātā paturēt ideju, ka šajā formā var ērti krāsot olas. Katrā nodalījumā ielej atšķirīgas krāsas šķidrumu, un varēsi ērti un vienkārši nokrāsot visas olas vienlaikus. Turklāt, sasmērēts būs tikai viens trauks nevis desmit glāzes.

Pateicoties parocīgajām formām, šis virtuves palīgs var kalpot arī kā kārtības uzturētājs dažādām lietām un sīkiem priekšmetiem.

Sasaldē savu mīļāko kokteili, ogu maisījumu, zaļumus, pesto, ledus gabaliņus, desertu vai jebkuru citu produktu šajā veidnē, un tas iegūs neierastu formu. 

Real Simple

Tags

Dienas padoms Virtuves piederumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form