Krāsas smaka mājoklī: seši ieteikumi tās izgaiņāšanai
Foto: Shutterstock

Krāsas smaka mājoklī par remontdarbiem parasti atgādina vēl krietnu laiku. Viena no metodēm, kā izgaiņāt krāsas smaku, ir logu atvēršana, taču tā nebūt nav vienīgā. Vēl citas uzskaitījis portāls "Countryliving".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ventilatoru izvietošana telpā. Telpas izvēdināšana, atverot logus, ir obligāts remonta nosacījums, bet krāsu vēl var izgaiņāt, izvietojot telpās ventilatorus. Portāls iesaka ventilatorus izvietot telpas centrā, kā arī koridorā. Ventilatori, kā raksta portāls, palīdzēs arī krāsai ātrāk nožūt.

Izlikt spaiņus ar ūdeni. Reizēm pašas vienkāršākās lietas ir tās labākās! Telpā var izvietot vairākus spaiņus ar ūdeni, kurus atstāj uz nakti. Ūdens palīdzēs absorbēt krāsas smaku, raksta "Countryliving".

Trauki, kas piepildīti ar etiķi. Lūk, vēl viena vienkārša metode, kuru var izmēģināt cīņā pret krāsas smaku! Bļodas piepilda ar etiķi, bet pēc tam tās izvieto pa visu telpu.

Sodas trauki. Nav šaubu, ka soda ir lielisks palīgs mājas darbos, jo īpaši tad, kad nepieciešams neitralizēt nepatīkamos aromātus. "Tava Māja" jau savulaik rakstīja, ka, piemēram, soda noder, ja ledusskapī virmo nepatīkams aromāts, bet, kā izrādās, ar sodas palīdzību var izgaiņāt arī jiftīgo krāsas smaku. Traukus var piepildīt ar sodu, bet, ja krāsas smaka jau ir savilkusies paklājā vai mīkstajās mēbelēs, tad portāls iesaka uz mīkstajām mēbelēm izbārstīt sodu, ļaut tai "ievilkties" dažas stundas, bet pēc tam balto pulverīti sasūkt ar putekļusūcēju.

Kokogles vai aktivētā ogle. No dārza balles palikušas kokogles? Tad ņem tās talkā, lai izkliedētu nepatīkamo krāsas smaku!

Sagriezti sīpoli. Piekritīsiet, ka dažreiz vienu nepatīkamu smaku var nomākt ar citu. Tā iesaka rīkoties arī "Countryliving", izvietojot sagrieztus sīpolus pa visu telpu, kas būs labs palīgs, lai nomāktu specifisko krāsas smaku.

Tags

Mājas tīrīšana Remonts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form