Kopšana, stādīšana dārzā un kompozīciju veidošana – viss par Alpu vijolītēm

Kopšana, stādīšana dārzā un kompozīciju veidošana – viss par Alpu vijolītēm
Foto: Shutterstock

Katrai sezonai ir kāds raksturīgs augs. Ja palūkosi ziedu veikalu piedāvājumu gada pirmajos mēnešos, tur noteikti manīsi Alpu vijolītes jeb ciklamenas, kas ar trauslajiem ziediem skaistākas padara drūmās ziemas dienas.

Veikalos par augiem rūpējas tā, lai tie izskatītos pēc iespējas skaistāki, taču nereti, pārnesot to mājās, tas drīzi vien iznīkst. Lai tā nenotiktu, jāzina, kā par augu rūpēties, kas tam nepieciešams. Interesantāku noskaņu telpās var panākt ar dažādām kompozīcijām, un šajā sakarā iedvesmos materiāls ar piemēriem, kā var izmantot šo augu dažādos izpildījumos.

Lai arī domāt par to vēl ir pāragri, šo trauslo ziedu augu var stādīt arī dārzā, tāpēc izlasi arī par to pavairošanu un stādīšanu dobēs, balkona kastēs un puķupodos.

Gadījumā, ja graciozā puķe sākusi izrādīt nepatiku ar mīkstiem un jēliem kātiem, izlasi šo rakstu, kur paskaidrots, kas augam nav pa prātam.

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka