'It kā pieklīdusi'. Pērle un citi sarežģīta rakstura mīluļi, kuri arī pelnījuši mājas
Foto: Privātais arhīvs

Kaķenīte patversmē nodota no kādu jauniešu rokām, savukārt runcītis atrasts lidostas "Rīga" teritorijā, bet trešā mīlule šajā kompānijā patversmē atrodas jau teju visu savu dzīvi. Šie un citi peļu junkuriņi atrodas dzīvnieku patversmē "Labās mājas", kur par viņiem diendienā rūpējas darbinieki un kopēji, kuri laika gaitā arī novērojuši, kāds ir katra murrātāja raksturiņš. Turpinājumā vari iepazīties ar trim skaistiem dzīvnieciņiem, taču, ja spēj viņiem palīdzēt (adoptējot vai atvedot kādu barības paciņu, vai ziedojot līdzekļus mīluļu uzturēšanai), sazinies ar patversmi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pepija, patversmē no 2016. gada 5. jūnija

Martā smukulīte Pepija kļūs gadu veca. Piemērota ļaudīm, kas no kaķa uzreiz negaida uzmācīgu mīļošanos, bet ir gatavi Pepijai dot laiku pierast pie jaunās dzīvesvides.

Ar laiku, visticamāk, ja vien mājās būs vienīgais kaķis, kļūs par mīļu, gudru, pilntiesīgu ģimenes locekli. Izaugusi patversmē no kaķēnu vecuma…

Mincītis-Princītis, patversmē no 2017. gada 9. janvāra

Gadu vecais kaķpuika uzradies lidostas "Rīga" teritorijā, bet tur drošības apsvērumu dēļ, proti, lai kaķis neielien lidaparāta kādā spraugā, četrkāji atrasties nedrīkst. Kad vēl dzīvojās veterinārajā klīnikā, kur citus dzīvniekus neredzēja, Mincītis-Princītis bija kluss, maķenīt bikls un uz mīļošanos ļoti kārs tīģerbērns.

'It kā pieklīdusi'. Pērle un citi sarežģīta rakstura mīluļi, kuri arī pelnījuši mājas
Foto: Privātais arhīvs

Patversmē, ieraugot apkārt citus bēdubrāļus, pagaidām kļuvis ļoti piesardzīgs un vairāk tāds kā ierāvies sevī. Piemērots mājās, kur peļu junkurs ir vienīgais četrkājis ar pacietīgiem un iejūtīgiem saimniekiem.

Pērle, patversmē no 2016. gada 8. augusta

Sniegbalto garspalvaino kaķenīti vecumā ap četriem gadiem uz patversmi atveda kāds jauniešu pāris: it kā pieklīdusi pie viņu mājām… Pērles uzvedība patversmes darbiniekus mulsina: vienā mirklī var būt bezgala mīļa, pat paģērot no cilvēka mīļošanās vētru, bet jau nākamajā pārvērsties sniegbaltā pūkraganā, kura ķērcot šauj ar ķepu vai izpļaukā cilvēka kājas.

Kopš patversme lēma Pērli pārcelt uz dzīvi telpā, kurā viņa neredz citus kaķus, lai pavērotu – varbūt tad miers mājās, minces uzvedība mainās. Tikai tad atklājās, ka pūkrause ir kurla; ienākot cilvēkam, Pērle ir gatava no ādas līst ārā, lai tikai mīļotos un mīļotos un negribīgi šķiras no cilvēka, ķepu mētāšana un šņākšana krietni gājusi mazumā. Tāds, lūk, pagaidām patversmes eksperiments ar Pērli! Kā mince uzvedīsies mājās – atklāts jautājums, tāpat – vai viņa vispār ir iekārtojama. Bet, ja, nepamēģināsi, neuzzināsi. Dakteri neizslēdz, ka kaķenītei ir uzvedības traucējumi, kas nemainīsies. Tāpēc, ja nu ir kāds drosminieks bez citiem mājdzīvniekiem un maziem bērniem, kurš vēlas Pērlei dot iespēju kaut vai pagaidu māju variantā, patversme par to tikai priecāsies.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form