Mājas meklē kaķenīte Marlēna, kurai kājā reiz iešauta lode

Mājas meklē kaķenīte Marlēna, kurai kājā reiz iešauta lode
Foto: Privātais arhīvs

Kaķenīte Marlēna, ko biedrības "Cat Care Community" pārstāvji atraduši 24. martā, sašauta ar lodi, taču šobrīd vēl neesot skaidrs, vai mīluli operēt. Marlēna dzīvojot pagaidu mājās, un viņai tiekot meklēti saimnieki.

Par Marlēnu "MansDraugs" vēstīts jau iepriekš, taču vien ar laiku atklājies, ka kaķenes kājā atrodas neliela lode. "Kaķene vēl atrodas pagaidu mājās, jo pirms kāda laika mēs pamanījām, ka viņai kaut kas nav kārtībā. Domas bija par vēzi, tāpēc aiznesām kaķeni uz rentgenu," teic biedrības pārstāve Anastasija Jahova.

"Rentgens parādīja, ka kaķenei kājā ir neliela lode. Izrādās, ka kaķene bija sašauta un viņā palika lode. Tagad mēs gaidām ārsta slēdzienu par to, taisīt operāciju vai nē, jo tas varētu būt bīstami kaķenes veselībai, ņemot vērā visas pārējās problēmas ar veselību, kas kaķenei ir."

Biedrībā pieļauj, ka kaķene ar gaisa pistoli sašauta Vangažos, tāpēc tiekot meklēti aculiecinieki, kas varētu būt redzējuši, kā Marlēna traumēta. Iespējams, Vangažu apkārtnē sašauti vēl citi kaķi.

"Mēs ļoti ceram, ka kaķene drīz jau izārstēsies no šī visa un varēs braukt uz jaunām mājām. Un arī ceram, ka šī informācija būs noderīga sabiedrībai, lai būtu uzmanīgāka un padomātu par to, kādi dažreiz ir cilvēki," teic Anastasija.

Ja vēlies palīdzēt Marlēnai, sazinies ar Jekaterinu (+371 28843407).

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka